شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۳
کد خبر: ۲۱۱۷۲۵
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴رئیس‌فدراسیون تکواندو اعتقاد دارد حضور ملی‌پوشان در رقابت‌های لیگ باعث افزایش سطح کیفی این رقابت‌ها می‌شود.
سید محمد پولادگر درباره سطح فنی لیگ تکواندو و نقش آن در عملکرد ملی‌پوشان گفت: اتفاق خیلی خوب و نادر در این سال‌ها حضور ملی‌پوشان در لیگ بود. به واسطه شیوع کرونا واقعا هیچ رویدادی در این مدت در جهان برگزار نشد تا بچه‌های ما میدان ببینند و این موضوع برای یک ملی‌پوش بسیار مهلک و خطرناک است. به همین جهت مسابقات لیگ یک فرصت و میدان بسیار خوب برای آنها بود تا در میدان مبارزه حضور پیدا کنند.
رئیس‌فدراسیون تکواندو، تصریح کرد: وقتی ملی‌پوشان در لیگ حضور داشته باشند قطعا سطح فنی مسابقات نیز بالاتر می‌رود. با توجه به شرایط موجود و گرفتاری که دنیا با آن دست به‌گریبان است برگزاری رقابت‌های لیگ نشان داد ورزش تا چه حد می‌تواند باعث ایجاد انگیزه شود و امید به زندگی را به عنوان موضوعاتی که این روزها خیلی به آن احتیاج داریم، افزایش دهد. فکر می‌کنم به غیر از همه مشکلاتی که وجود داشت این موضوع یک مسئولیت اجتماعی برای همه فدراسیون‌ها است که با وجود تمامی مشکلات مسابقاتشان را برگزار کنند. وی درباره وضعیت تیم ملی تکواندو و پیش‌بینی خود از نتایج تکواندوی ایران در المپیک توکیو، گفت: من هیچوقت المپیک را پیش‌بینی نمی‌کنم و همیشه در این سال‌ها از پیش‌بینی نتیجه خودداری کردم اما قطعا از بچه‌ها در المپیک توقع داریم. این قول را می‌دهم نمایندگان ایران در المپیک کم فروشی نکنند و از جان مایه بگذارند تا نماینده‌های شایسته‌ای برای ورزش ایران باشند.


نام:
ایمیل:
* نظر: