kayhan.ir

کد خبر: ۱۷۶۵۹۰
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۶
گزینه جدی سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران گفت: هرچیزی ممکن است در آینده رخ بدهد اما تا این لحظه بازهم تاکید می‌کنم هیچ صحبتی با مسئولان فدراسیون فوتبال نداشته ام.
برانکو ایوانکوویچ درخصوص آخرین صحبت‌های صورت گرفته مبنی بر انتخاب وی به عنوان جانشین مارک ویلموتس در تیم ملی فوتبال ایران گفت: صحبت‌های آقای تاج در مصاحبه‌ای که با تلویزیون داشت را دیدم. بخشی از صحبت‌های ایشان که مربوط به من بود را باید بگویم که هنوز چیزی مشخص نیست. من هیچ جلسه‌ای با آقای تاج و سایر مسئولان فدراسیون فوتبال نداشته ام.
وی درباره فسخ قرارداد مارک ویلموتس با تیم ملی فوتبال ایران افزود: من چیزی درباره جزئیات این موضوع نمی‌دانم. فقط شنیده ام که ویلموتس از تیم ملی ایران رفت. شاید او دوست نداشت که مربیگری اش را در ایران ادامه دهد. به هر حال تیم ملی فوتبال ایران یکی از بهترین و بزرگترین تیم‌های آسیاست که اکنون در شرایط سختی قرار دارد.
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به پرسشی درباره احتمال حضورش روی نیمکت تیم ملی تصریح کرد: من تا این لحظه هیچ جلسه یا صحبتی با آقای تاج و مسئولان فدراسیون فوتبال نداشتم. باید درباره تیم ملی فوتبال ایران تاکید کنم که این تیم یکی از بهترین‌های آسیاست و در شرایط فعلی اش کمی خاص است. قطعا درباره بازیکنان تیم ملی و این تیم باید گفت که تیم خیلی خوبی دارید.

نام:
ایمیل:
* نظر: