kayhan.ir

کد خبر: ۱۷۶۵۸۵
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۵
گزارش کالچومرکاتو از استراماچونی:
وب سایت کالچو مرکاتو در گزارشی تازه به احتمالات متفاوت پیرامون وضعیت فعلی آندره آ استراماچونی سرمربی استقلال پرداخت. این رسانه‌ ایتالیایی در واکنش به اتفاقات دیروز استقلال هم از احتمال فسخ قرارداد مربی ایتالیایی خبر داد.

این مطلب حاوی نکاتی است که برگردان آن از زبان ایتالیایی نکات عجیبی درخود دارد اما مسئله مهم آن همان نارضایتی استراماچونی است که ظاهرا برای دریافت پول استقلال دچار مشکلاتی در خارج از ایران شده است.
گزارش کالچو مرکاتو با این جملات آغاز می‌شود:چند روز پیش قصه استقلال آندره آ استراماچونی را برای شما شرح دادیم که حالا با دو امتیاز اختلاف در صدر لیگ برتر فوتبال ایران قرار دارد. او با یک بازگشت باورنکردنی 9 پیروزی در 10 مسابقه گذشته به‌دست آورده و با برد برابر هزاران تماشاچی مقابل شهرخودرو تیم اول فوتبال ایران شد.آنچه که مشخص است تسلط مطلق تیم استراماچونی به فوتبال ایران است، بازی‌های تماشایی و بهترین خط حمله با 25 گل و البته 8 گل بیشتر نسبت به دومین تیم تهاجمی لیگ.
اما اگرچه تیم درون زمین پرواز می‌کند اما بیرون از میدان شرایط به سختی پیش می‌رود. دیشب در این باشگاه فصل تازه‌ای نوشته شده است و داستان برای این سرمربی پیچید می‌شود. گویا فیفا پرداخت‌ها را غیر قانونی تشخیص داده‌، همچنین اعتبار قرارداد استراماچونی نیز زیر سؤال است و او نمی‌تواند همراه تیم باشد.(این قسمت از گزارش کمی عجیب و باورنکردنی است اما احتمالا به مسئله انتقال پول از سوی صرافی‌ها و نه خود باشگاه استقلال به ایتالیا اشاره دارد که گفته می‌شود برای استراماچونی دردسرساز شده است.)
او به همین دلیل حاضر نشد امروز(دیروز) لباس ورزشی برتن کند و تنها به نظاره کردن تمرین تیم پرداخت. قوانین بین‌المللی در حال حاضر علیه باشگاه استقلال است که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و ممکن است حق شرکت در این تورنمنت را پیدا نکند.(البته مدیران استقلال این خبر را هم تکذیب می‌کنند).
در پایان جلسه دیروز بازیکنان استقلال عصبانی و ناراحت بوده و کاپیتان تیم وریا غفوری واکنش تندی نسبت به این اتفاق‌ها نشان داده است با این توضیح که این عجیب و وحشتناک است که ما بخواهیم سرمربی تیم مان را از دست بدهیم آن هم مربی‌ای که ما را بعد از این زمان طولانی صدرنشین کرده است آن هم 2 روز قبل از بازی بعدی.
در حال حاضر فشار زیادی از سوی تماشاگران روی باشگاه وجود دارد از جمله یکی از آنها اسماعیل خلیل زاده که در مصاحبه‌ای گفته مسئله استراماچونی یک موضوع اداری است که او می‌تواند با حل آن در بازی بعدی روی نیمکت بنشیند و هیچ مشکلی برای بازی برابر پیکان وجود ندارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: