kayhan.ir

کد خبر: ۱۷۶۳۵۳
تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۶
پیشکسوت کشتی پس از انتخاب شدن به عنوان عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون کشتی می‌گوید بارها او را کنار گذاشتند اما در حد توانش به کشتی کمک می‌کند.

محمدرضا طالقانی که به تازگی به عضویت هیئت‌رئیسه فدراسیون کشتی درآمده در این باره گفت: پست و مقام برای من اهمیتی ندارد و هر کسی که کار کند، موفق می‌شود. آقای دبیر هم تلاش کرده است، او قهرمان المپیک شده و تحصیلات دارد. خوشحالم که الان به عنوان قهرمان المپیک رئیس‌فدراسیون کشتی است. برای من مهم نیست که کجا و در چه جایگاهی باشم تنها موفقیت در کارهایم و کار کردن برای مردم مهم است.
 وی افزود: متخصصان زیادی داریم اما همه در تنها کاری که دخالت نمی‌کنند کار خودشان است اما من برعکس فکر می‌کنم. چند سال است که در کشتی نیستم و فقط خبرهایش را می‌شنوم به همین دلیل وضعیت را نمی‌دانم. دبیر خواست به کشتی بیایم و با اینکه چند بار نه گفتم اما بعد از اینکه به من گفت پس کی می‌خواهی بیایی و کمک کنی، آمدم. وزیر هم برایم حکم زده که البته هنوز آن را ندیده‌ام. طالقانی گفت: ۵ بار بیرونم کردند اما برای این مملکت هستم و اتفاقا وقتی دورم می‌کنند، بهتر است چون هم محبت مردم نسبت به من بیشتر شده و هم خودم احساس می‌کنم، حتما کسی هستم که هر جا می‌روم بعد از مدتی بیرونم می‌کنند. هر جا رفتم تمام تیم‌هایم قهرمان جهان شدند؛ شاید جرم من این است.

نام:
ایمیل:
* نظر: