kayhan.ir

کد خبر: ۱۷۵۴۰۸
تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
رئیس‌فدراسیون والیبال مسابقات انتخابی المپیک 2020 را اولویت این فدراسیون اعلام کرد.

محمدرضا داورزنی رئیس‌فدراسیون ‌والیبال در مراسم معارفه خود گفت:‌ای کاش حرکت والیبال به گونه‌ای پیش می‌رفت که‌ من مجبور به بازگشت نمی‌شدم. رؤسای هیئت‌ها و همه اهالی این رشته تلاش‌هایی را انجام دادند اما آن‌ چیزی‌ که باید اتفاق بیفتد در این سه سال که نبودم رخ نداد و آن حال خوب برای مردم ما توسط موفقیت‌های والیبال اتفاق نیفتاد.
رئیس‌فدراسیون والیبال گفت: چند جلسه با آقای سلطانی‌فر داشتم که آیا با این شرایط نگران‌کننده، والیبال در آینده موفق خواهد شد یا خیر؟ با توجه به این اتفاقات‌ و ارزشی که والیبال برای وزارت ورزش داشت، تصمیم بر این شد که من بار دیگر برای والیبال خدمت کنم و اینگونه شد که ثبت‌نام کردم.
وی ادامه داد: نمی‌گویم قحط‌الرجال است و تنها من می‌توانم والیبال را به روزهای خوب برسانم، اما آمده‌ایم که این برخی اموری که بندشان را آب برده است جمع وجور کنیم. منطق این است که کسی معاون ‌ورزش قهرمانی وزارت ورزش را فدای ریاست فدراسیونی نمی‌کند، اما تنها فکر و ذکر من در این‌ چند سال بازگشت والیبال به روزهای اوج است تا دوباره شاهد غرور ملی و شادی مردم به واسطه موفقیت‌های والیبال باشیم.
او با بیان اینکه مهم‌ترین هدف فعلی فدراسیون رسیدن به المپیک است، تصریح کرد: اولویت اول ما نیز در حال حاضر انتخابی المپیک است. مطمئن باشید همه ما این دغدغه را داریم که به المپیک برسیم. اگر به المپیک نرسیم اتفاق تلخی است که‌ کام همه هواداران این رشته را تلخ خواهد کرد و یک ضایعه بزرگ است. حتی نیاز باشد برای رسیدن به المپیک یک‌ ماه لیگ را تعطیل می‌کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر: