kayhan.ir

کد خبر: ۱۵۱۵۳۴
تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۳
انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح با صدور بیانیه‌ای اعتراض خود را به حضور آثار «یوسی لمل» گرافیست مقیم رژیم صهیونیستی در یک نمایشگاه نقاشی اعلام نمود.

در این بیانیه، ضمن محکوم کردن حضور این نقاش اسرائیلی، آمده است: سخنان سراسر کذب و غیرواقع مدیر اجرایی این نمایشگاه مایه تعجب و حیرت همگان گردید. ایشان برگزاری نمایشگاه این عنصر رژیم صهیونیستی را توسط «روایت فتح» در سال آینده محتمل دانسته است! و حواشی ایجاد شده درخصوص حضور وی را غرض‌ورزی حزبی معرفی کرده که خوشبختانه با مدیریت! ایشان قبل از شروع جنجال‌ها پیشگیری شد! ذکر این نکته برای ایشان خالی از لطف نیست که اولا ایشان ارتباط این مدعو اسرائیلی خود با بنیاد فرهنگی روایت فتح را از چه طریقی محاسبه و نتیجه گیری نموده است و ثانیا ‌ای کاش اقدامات پیشگیری و عدم حضور وی را پیش از دعوت نامبرده نیز انجام می‌دادند تا مجبور به جمع‌آوری آثار ایشان و حذف نام وی نگردد.
عنوان ماندگار «روایت فتح» که نمادی از روایت حماسه‌های دلیرترین فرزندان این مرز و بوم بوده و هست، چیزی نیست که با این لجن پراکنی‌ها خدشه‌دار و مکدر شود. نصیحت ما به دوستانی که در این خصوص اظهار می‌نمایند این است که ابتدا به ساکن ارتباط ظرف و مظروف را برای خود و مخاطبان معین کنند سپس برای فرار رو به جلو از اعتبار نهاد ارزشمندی همچون «روایت فتح» ناشیانه سوءاستفاده کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: