kayhan.ir

کد خبر: ۱۳۹۸۲۴
تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۲
بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ از امروز برای ایران با دیدار تیم ملی هندبال برابر مالزی آغاز می‌شود.

تیم ملی هندبال امروز از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران به عنوان اولین نماینده ایران در بازی‌های آسیایی به میدان می‌رود. هندبالیست‌های کشورمان که با هدایت کاستاراتوویچ چند ماهی است خود را برای حضور در این رقابت‌ها آماده می‌کنند، در اولین مسابقه به مصاف مالزی می‌روند تا آغاز‌کننده مسیر دشوار و فشرده برای کاروان ایران باشند.
دیگر همگروهی ایران در این رقابت‌ها قطر است که جزو قدرت‌های جهانی به شمار می‌رود. اعضای تیم ملی ایران دوشنبه با حضور در محل اصلی مسابقات هندبال نظاره گر دیدار دو تیم هم گروه خود یعنی مالزی و قطر بودند. این دیدار با برتری ۶۴ بر ۱۱ به سود قطری‌ها به اتمام رسید که نشان می‌دهد مالزی نمی‌تواند حریف سرسختی برای ایران باشد.
از سوی دیگر همگروه شدن با تیم قطر چندملیتی و مدافع عنوان قهرمانی قرعه سختی برای تیم ایران خواهد بود. البته از مرحله گروهی از هر گروه دو تیم به دور بعدی مسابقات صعود می‌کنند.
بدون شک بزرگ‌ترین مشکل تیم ملی هندبال در این دوره از رقابت‌ها غیبت لژیونرهای شاخص چون برادران استکی، پوریا نوروزی نژاد، امین یوسف نژاد و سعید حیدری راد است که به دلیل حضور در مسابقات باشگاهی اجازه همراهی تیم ملی را پیدا نکردند. با این حال بازهم هندبالیست‌های کشورمان که سابقه نایب قهرمانی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ را دارند، یکی از شانس‌های کسب مدال در این دوره به شمار می‌روند.
نام:
ایمیل:
* نظر: