kayhan.ir

کد خبر: ۱۳۹۵۶۴
تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۸
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: طرح سؤال از رئیس‌جمهور به دلیل مشکلات کشور در حوزه‌های مختلف، در پنج محور اساسی برنامه‌ریزی شده و مصمم هستیم که این طرح روند قانونی خود را دنبال کرده و انجام شود.به گزارش تسنیم صدیف بدری در نشست خبری با خبرنگاران در اردبیل، گفت: طرح سؤال از رئیس‌جمهور به عنوان مسئول دولت، به دلیل مشکلات مختلف کشور کلید خورد و کش‌و‌قوس‌هایی نیز در رابطه با این موضوع به وجود آمد؛ نمایندگان مجلس مصمم هستند که این طرح روند قانونی خود را طی کرده و سؤال از رئیس‌جمهور انجام شود چرا که این یک موضوع سیاسی نبوده بلکه به‌خاطر منافع کشور است.
وی بیان کرد: عدم موفقیت دولت در کنترل قاچاق کالا و ارز، استمرار تحریم‌های بانک‌های بزرگ در دوران برجام و حال، عدم موفقیت در کاهش آمار بیکاری، رکود اقتصادی شدید در بخش‌های مختلف و کاهش ارز در کشور، 5 محور اصلی سؤال از رئیس‌جمهور را تشکیل می‌دهد.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: آمارهایی از طرف دولت برای کاهش قاچاق کالا و ارز و نیز کاهش آمار بیکاری در کشور ارائه می‌شود که متأسفانه این آمارها واقعیت ندارد.
بدری افزود‌:‌ استیضاح وزیر کار نیز به‌دلیل استمرار مشکلات مختلف در حوزه این وزارت‌خانه بود که امیدواریم یک مدیر توانمند و جوان برای این وزارت‌خانه انتخاب و منافع مردم را با جدیت پیگیری کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: