kayhan.ir

کد خبر: ۱۳۹۳۳۲
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۵
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* پیام مرا به پدر و مادر شهید محسن حججی در سالگرد شهادتش برسانید. از راه دور دستشان را می‌بوسیم و بر این بوسه افتخار می‌کنیم.
9961---0902 و 7250---0919
* جا دارد از تلاش نیروهای جان بر کف انتظامی در ایجاد امنیت در کشور و بزرگراه‌های تهران تشکر کنم. چون عده‌ای بی‌هویت به دنبال ناامن کردن جامعه و محل زندگی مردم هستند.  ای‌کاش دیگر مجریان امور و دولتمردان هم به اندازه این نیروهای خدوم به تلاش و کوشش و گره‌گشایی از مشکلات مردم اقدام می‌کردند!
شکیبا
* برجام با وارد کردن میلیاردها دلار خسارت به کشور همه رشته‌های چند ساله ملت را پنبه کرد! اکنون نیز رئیس‌جمهور قمارباز شیطان‌ بزرگ، تحریم‌های جدیدی بر کشورمان امضا کرد و اروپایی‌ها با سیاست چماق و هویج با ما برخورد می‌کنند. حالا که کشتی برجام شکسته عده‌ای غربگرا همه را دعوت می‌کنند که بیایید همگی سوار آن شویم!!
کریمی
* تا قبل از سخنرانی تلویزیونی رئیس‌جمهور تصورمان این بود که استخوان‌هایمان زیر بار گرانی و فشار اقتصادی خرد می‌شود! اما با سخنرانی رئیس‌جمهور متوجه شدیم اشتباه می‌کنیم. خدا را شکر متوجه شدیم اندک فشاری بیش نیست که البته آن هم مهم نیست، تحملش می‌کنیم! خداوند به دولتمردان ما طول عمر عنایت کند که همه مشکلات را حل می‌کنند!!!
1713---0915
* رئیس‌جمهور خوب بود به جای سخنان کلیشه‌ای، به نظرات خود درمورد دولت نهم و دهم می‌پرداخت که علت مشکلاتش را بی‌مدیریتی و بی‌مسئولیتی می‌دانست و معتقد بود که تحریم‌ها تنها 20 تا 30 درصد تاثیرگذار بوده است و سپس پاسخ می‌داد که چرا دلار 3 هزار تومانی را به بالای 10 هزار تومان رساندند و ما مردم را به دلار 8هزار تومانی راضی کنند؟ چرا سکه یک میلیونی را به چهار میلیون تومان رساندند؟
7354---0935
* رئیس‌جمهور نگفتند با رشد صددرصدی و بعضا بیشتر قیمت بسیاری از مواد ضروری مردم و افزایش ده درصدی حقوق کارمندان، چگونه می‌توان گذران زندگی کرد؟! ایشان فقط لبخند زدند و گفتند خبر دارم!
2253---0991
* بعد از مدت‌ها انتظار، رئیس‌جمهور به رسانه ملی تشریف بردند تا بفرمایند الحمدلله همه جا گل و بلبل است! گویا ایشان در کشور ما زندگی نمی‌کنند و از فشاری که با این افسارگسیختگی ارز و سکه دامن ملت را گرفته خبر ندارند و به سخنان تکراری بسنده کردند! همه تلاش این بود که جنازه فرسوده برجام را احیا کنند و به همه بباورانند که هیچ ضرری برای کشور نداشته است! دریغ از یک عذرخواهی از ملت به خاطر نابسامانی‌های اقتصادی و بی‌تدبیری مجریان دولتی!
دکتر طوسی
* آقای روحانی یک طرفه صحبت می‌کنند. بهتر بود سخنان هنگام تبلیغات انتخابات 92 و 96 و قسم‌های جلاله ایشان را پخش می‌کردند و درباره همان قولی که ایشان دادند و عملی نشده سؤال می‌کردند.
8068---0912
* رئیس‌جمهور محترم در برنامه تلویزیونی دوشنبه شب 97/5/15 اظهار داشتند همه با هم باشیم! عرض می‌کنم همه ملت الحمدلله با همند و این مسئولان هستند که در مناطق اشراف‌نشین و درخانه‌های ده‌ها میلیاردی رحل اقامت افکنده‌اند و با حقوق‌های نجومی و زندگی اشرافی صف خود را از ملت جدا کرده‌اند!
طورانی - جانباز
* روزنامه همشهری با وقاحت سخنان یکی از سران فتنه و نگرانی او درمورد نظام و انقلاب را چاپ کرده است! عرض می‌کنم که این جماعت هزار چهره لازم نیست نگران نظام و انقلاب باشند (چراکه الحمدلله نظام هم صاحب دارد، هم دلسوز و حافظ و از جان گذشته) بلکه بهتر است به فکر پاک کردن لکه ننگی باشند که در سال 88 بر پیشانی خودشان نقش بست و به این راحتی هم پاک شدنی نیست. نظام هم در حال حاضر درگیر فتنه اقتصادی ناشی از مفاسد همپالگی‌های ایشان است که گریبان قشر ضعیف را گرفته است!
9590---0914
* اگر مسئولان واقعا می‌خواهند با مردم همدردی کنند اول بیایند مثل آنها زندگی کنند و خود را در محضر خدا ببینند! و اگر قصد برخورد با مفاسد اقتصادی را دارند آن را از نزدیکانشان آغاز کنند تا این بار به مقصد برسد.
4862---0912 و 5308---0916
* چه عجب جناب علی مطهری به رزمایش سپاه در خلیج‌فارس و تنگه هرمز اعتراض نکردند و نگفتند که حالا زمان این رزمایش نبود و باعث برهم خوردن برجام اروپایی و نگرانی کشورهای حوزه خلیج فارس و شیطان بزرگ می‌شود!
8491---0912
* از آقای مرتضی طیبی به خاطر نامه بسیار عالی که به آقای علی مطهری نوشته بود و حرف دل همه امت خداجوی ایران بود، واقعا ممنون و سپاسگزارم.
ندا رحیمی- خواهر دو شهید و یک جانباز
* به نظر می‌رسد در تایید صلاحیت آقایان علی مطهری و صادقی و... یا شورای نگهبان اغماض و مصلحت‌اندیشی کرده یا اینها بعد از نماینده شدن مجلس شورای اسلامی را با کنگره آمریکا اشتباه گرفته و بلندگوی شیطان بزرگ شده‌اند که در هر دو حالت بایستی مدعی‌العموم برخورد قاطعی با اقدامات آن‌دو بنماید.
2826---0913
*‌تحریم چه ربطی به آب معدنی تولید داخلی دارد که قیمت آن 100 درصد افزایش یافته است؟ بطری‌های کوچک پانصد تومانی، هزار تومان و بطری‌های بزرگ هزار تومانی دو هزارتومان شده است. تعزیرات حکومتی اعلام می‌کند که مردم گرانی‌ها را گزارش دهند تا برخورد شود... ما این گزارش را دادیم و منتظر برخورد تعزیرات هستیم!
بوربور
* آقای روحانی! رئیس جمهور کره جنوبی به خاطر رشوه گرفتن مشاورش برکنار شد و زندانی! و رئیس جمهور فلیپین شخصا بر انهدام لوکس‌ترین اتومبیل‌های قاچاق نظارت کرد. شما با نجومی‌بگیران و فساد نزدیکانتان چه کردید؟!
4070---0918
* یک خانواده 2 نفره (73 ساله) ساکن روستای چی‌چی نی‌کوتی از توابع لاهیجان هستیم. رئیس جمهور در گفت‌وگوی تلویزیونی 97/5/15 گفتند یارانه افراد تحت پوشش کمیته امداد افزایش می‌یابد! با 60 هزار تومان می‌توان فقط خرج زندگی یک روزه را تامین کرد. آقای فتاح می‌فرماید مستمری مددجویان کمیته را 14 درصد افزایش داده‌ایم؟! اما در مورد ما چنین افزایشی اعمال نشده است.
سیار از گیلان
* کسانی که حاصل یک عمر خود را برای روز مبادا در بانک سپرده‌گذاری می‌کنند تا هم چرخ اقتصاد بچرخد و هم در مواقع ضروری گره از زندگی خود را باز کنند سپرده‌هایشان با این بی‌تدبیری‌های اقتصادی و فتنه‌های نفوذی‌ها، پس از چند سال دیگر هیچ ارزشی نخواهد داشت؟! این بود تدبیر و امید؟!
1938---0937
پاسخ وزارت راه و شهرسازی
با عنایت به پیام مردمی مندرج در آن روزنامه در تاریخ 97/4/13 در خصوص وضعیت آسفالت آزادراه تبریز- زنجان به استحضار می‌رساند این آزادراه به صورت مشارکتی و با سرمایه‌گذاری بانک‌های ملی، صادرات و رفاه کارگران احداث شده و اخذ عوارض در آن به منظور بازگشت اصل و سود سرمایه‌گذاری و تامین هزینه‌های مورد نیاز نگهداری و بهره‌برداری صورت می‌پذیرد، ضمن این‌که تعدیل نرخ‌های عوارض در آزادراه‌های مشارکتی در چارچوب قانون مشارکت احداث پروژه‌های عمرانی بخش راه و ترابری و آیین‌نامه اجرایی آن و قرارداد مشارکت، پس از اخذ نرخ‌های پیشنهادی شرکت‌های آزادراهی و بررسی و تایید کمیته تعدیل نرخ‌های وزارت متبوع، با تصویب مقام عالی وزارت و توسط معاونت محترم برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت متبوع به شرکت‌های آزادراهی بهره‌بردار جهت اجرا ابلاغ می‌شود.
شایان ذکر است به منظور ارتقای سطح عملکردی محور و بهبود کیفیت تردد و نیز ایمنی‌محور، در حال حاضر اقدامات موثری در دست انجام است که با توجه به هزینه‌های قابل توجه فعالیت‌های نگهداری و نیز محدودیت منابع، دریافت عوارض به مانند سایر آزادراه‌های کشور امری اجتناب‌ناپذیر می‌باشد.
پاسخ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای
در پاسخ به پیام مردمی مندرج در آن روزنامه در تاریخ 97/4/21 در خصوص روشنایی اتوبان تهران- قزوین طی ساعات روز، به استحضار می‌رساند سیستم روشنایی آزادراه مذکور به منظور انجام تعمیرات و رفع نواقص سیستم در مقطع مورد نظر، روشن بوده و پس از رفع عیب مجددا خاموش شده است.
شایان ذکر است سیستم روشنایی آزاد‌راه‌ها دارای فتوسل و ساعت نجومی بوده که با تاریک و روشن شدن هوا به طور خودکار عمل می‌کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: