kayhan.ir

کد خبر: ۱۳۸۰۲۵
تاریخ انتشار : ۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۲
به دلیل افزایش دما
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: براساس اطلاعیه هواشناسی مبنی بر افزایش دما و به منظور کاهش مصرف برق، ادارات و بانک‌های استان روز یکشنبه هفتم مرداد تعطیل است.

کیامرث حاجی‌زاده در گفت‌و‌گو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به پیشنهاد ستاد مدیریت بحران استان و شرکت توزیع برق خوزستان و با موافقت استاندار برای این تعطیلی تصمیم‌گیری شد.
وی با اشاره به اخطاریه هواشناسی خوزستان مبنی بر افزایش دما در هفته جاری افزود: به منظور مدیریت بهینه مصرف برق ، کاهش پیک باری شبکه برق صرفه‌جویی در مصرف آب و برق  و پیشگیری از بروز حادثه و قطع احتمالی برق  بانک‌ها، مراکز آموزشی سطح استان، ادارت و دستگاه‌های اجرایی  (به جز مراکز امدادی درمانی، خدماتی -عملیاتی،  آتشنشانی‌ها، و بخشهای دارای نوبت کاری ) در این روز تعطیل هستند.
وی ادامه داد: کارکنانی که قصد سفر به خارج از خوزستان را دارند می‌توانند روز شنبه را از مرخصی استحقاقی استفاده کنند و مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی با آنها همکاری لازم را داشته باشند.
براساس اخطاریه اداره کل هواشناسی خوزستان با توجه به تقویت قابل ملاحظه الگوی تابستانی بر روی استان خوزستان در هفته آینده وقوع دماهای 49 درجه و بالاتر ، از آغاز هفته درسطح استان و دماهای 50 درجه و بالاتر در برخی مناطق آن را شاهد
خواهیم بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: