kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۹۹۳۵
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* حال که خیانت‌های شیطان بزرگ بر همه عالمیان نمایان شده است امیدوارم مسئولان نظام در جهت رهنمودهای دلسوزانه رهبرحکیم و فرزانه انقلاب اسلامی حرکت کنند تا هم خود به مسئولیت خویش عمل کرده باشند و هم آسیب کمتری به مردم فهیم و همیشه در صحنه وارد شود و قطعا رضایت و خشنودی خداوند نیز در این است.
علیمردانی
* مسئولین دنباله‌رو غرب خطرشان از تحریم‌ها بیشتر است هر وقت نیروهای متعهد و متخصص روی کارآمده‌اند کشور جلو افتاده و  بر عکس با مسئولان غرب زده و بی‌اعتقاد به توانمندی‌های داخل کشور گرفتاری پشت گرفتاری به وجود آمده است.
1283---0918
* دولتمردان ناتوانی خودشان در تنظیم غیردستوری بازار ارز را به گردن امارات و عربستان انداختند. شجاعت داشته باشند و اشتباه مدیریتی خودشان را بپذیرند، هیچ‌چیز بهتر از صداقت نیست.
7130---0919
* نرخ دلار چراغ خاموش از نرخ مصوب 3700 تومان، پانصد تومان افزایش و به 4200 تومان رسید! آیا  این دلیل کافی بر‌ای تدبیر دولتمردان نیست؟!
نیک‌بین
* اگر اقتصاد کشور با یک دستور و بخشنامه قابل اصلاح بود تا حال شده بود. اگر دولت و دولتی‌ها دلال شوند و دلالی کنند طبیعی است که اوضاع اقتصاد وخیم خواهد شد.
9984---0935
* بسیاری از مردم متوجه این موضوع شده‌اند که نوسان بوجود آمده در بازار ارز منشا دیگری غیر از دولت و نیات و عملکرد آن نمی‌تواند داشته باشد.
مشایخی
* افزایش یارانه نیازمندان که قول آن را دولت داده و پرداخت یارانه فعلی برای دولتمردان مصیبت است ولی افزایش حدود 40 درصدی نرخ دلار مشکلی نیست؟!
9554---0901
* این وضعیت بلبشو و آشفتگی‌ بازار ارز اگر در بسیاری کشورهای دیگر رخ داده بود مسببان آن به زندان‌های طویل‌المدت گرفتار می‌شدند ولی اینجا مقصرین چنین حوادث بزرگ در امنیت کامل به سر می‌برند و تنها ملت متضرر می‌شود و چوب این خیانت‌ها را می‌خورد!
9654---0937 و 2846---0935
* باید عرض کنم مجلس در التهابات ارزی بی‌تقصیر نیست. نمونه آن همراهی بی‌قید و شرط با دولتی‌ها در استیضاح سه وزیر قبل از پایان سال بود که علی‌رغم طرح استیضاح، ناگاه پا پس کشیدند و تسلیم قول و قرارهای وزرا شدند! لذا با احضار رئیس بانک مرکزی به صحن مجلس نیز هیچ اتفاقی نمی‌افتد.
9590---0914
* رئیس اتحادیه توزیع پلاستیک در اسفند سال قبل گفت، نیمی از صنعت پلاستیک کشور تعطیل است. علت آن هم خام‌فروشی در صادرات و همچنین کم‌فروشی و گرانفروشی مواد اولیه به تولیدکنندگان داخلی توسط پتروشیمی‌هاست. این شیوه بدون شک گام برداشتن در جهت مورد نیاز دشمنان است.
8122---0911
*در عدم سلامت فکری و عقلی بعضی از اصلاح‌طلبان نباید شک کرد چرا که تا این حد هم معتقد به داشتن تجهیزات دفاعی برای کشور در مقابل دشمنان نیستند و مرتب نسخه تسلیم و ذلت‌پذیری می‌پیچند.
3709---0936
* دولت با حاشیه‌سازی و بازی‌های سیاسی 5 سال است که وعده مسکن اجتماعی و چرخش اقتصادی همزمان با چرخش سانتریفیوژ‌ها را می‌دهد ولی در عمل نه چرخ اقتصادی مردم می‌چرخد و نه چرخ سانتریفیوژ‌ها و نه از مسکن اجتماعی خبری شد! گویا یک برجامی هم بین مسئولان دولتی به امضا رسیده که همان رفتاری که شیطان بزرگ با آنها می‌کند آقایان با ملت بکنند!
8612---0912
* برجام به تعبیر دولتمردان قرار بود آفتاب تابان و حلال مشکلات مردم باشد ولی شب ظلمانی بود که عواقب آن بیشتر دامان خود مسئولان بی‌تدبیر را خواهد گرفت. با همه اینها لطف خداوند همیشه شامل حال ملت قدردان نعمت ولایت و جوانان برومند انقلابی خواهد بود، زیرا به لطف حضرت حق و با تلاش جهادی و بی‌وقفه‌ این نیروهای‌ توانمند مؤمن کشور بن‌بست ندارد.
7956---0935
* انتخاب آقای نجفی به عنوان شهردار تهران با توجه به اینکه سابقه چندین استعفا به دلیل بیماری داشته از همان اول معلوم بود که کار اشتباهی است. دود این قبیله‌گرایی‌ها به چشم مردم می‌رود.
7987---0912
* توجه ویژه به بخش تحقیقات در هر واحد تولیدی گام بزرگی برای حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی می‌باشد. رسانه ملی می‌تواند این موضوع را به یک مطالبه عمومی تبدیل کند.
7977---0912
* مگر در کشور قحط‌الرجال است که دولت افراد دوتابعیتی را به کارگیری کرده و این طور باعث توقف کارها شده است؟ تا روحیه جهادی در دولتمردان بوجود نیاید و حاکم نشود کشور پیشرفت نخواهد کرد.
9984---0935
* دولت یازدهم و دوازدهم تا این زمان هیچ برنامه‌ریزی در مورد افزایش تولید ملی و کیفیت آن نداشته است از کیهان تقاضا دارم به این موضوع بپردازد.
1149---0912
* هر کس کوره‌سوادی داشته باشد می‌داند که در تمام اپلیکیشن‌ها و سایت‌های اینترنتی قابلیت رصد برای دولت متصور است و این همه جنجال علیه پیام‌رسان‌های داخلی، هوچی‌گری سیاسی است که برای ادامه حیات اصلاح‌طلبان غوغازیست ضرورت دارد.
گروسی
* چرا مجلس به واردکنندگان محصولات تراریخته چراغ سبز نشان داده است و به جای فراهم‌آوردن کشت محصولات ارگانیک برای همه کشاورزان درصدد سرازیر کردن پول‌هایی کلان به جیب واردکنندگان و دلالان این محصولات مشکل‌ساز و دشمن سلامتی است.
3061---013
* بنده اگر جای آقای رئیس‌جمهور بودم حمایت از کالای ایرانی را ابتدا از مجموعه دولت شروع می‌کردم و اجازه نمی‌دادم از بالا تا پایین دستگاه‌های دولتی کالای غیرایرانی دارای مشابه داخلی خریداری و مصرف شود.
6571---0914
* خانم مولاوردی دستیار رئيس‌جمهور در حقوق شهروندی، در بیان علل طلاق در خانواده‌های ایرانی هیچ اشاره‌ای به فقر و بیکاری نکرده است. قدیمی‌ها چه خوب می‌گفتند سیر از گرسنه خبر ندارد.
8916---0911
* چرا برخی از مسئولان هسته‌ای تصور می‌کنند هنوز هم پیشرفت هسته‌ای داریم؟ با چند ده سانتریفیوژ مدل منسوخ شده آن هم با خروجی محدود، چگونه می‌توانیم اسمی از پیشرفت هسته‌ای بیاوریم؟!
7956---0935
* امید است جان برکفان سپاه و ارتش از فشار لابی‌های غربگرای درون نظام منفعل نشوند و پاسخ کوبنده‌ای به رژیم ددمنش وکودک‌کش صهیونیستی بدهند.
طباطبایی از قم
* بالا بردن مرغوبیت و کیفیت کالاهای تولید داخل به عوامل زیادی وابسته است که یکی از این عوامل دقت و جلوگیری از تضییع حقوق کارگران می‌باشد.
4663---0938
پاسخ روابط عمومی شهرداری منطقه 13
در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه مورخ 14 فروردین ماه با عنوان «پل مکانیزه عابر پیاده را جایگزین کنید» ضمن تشکر از شهروند گرامی جهت اعلام مشکلات شهری به اطلاع می‌رساند:
با توجه به بررسی‌های به عمل آمده قابلیت نصب پل مکانیزه به علت تاسیسات شهری در محل مذکور، وجود ندارد. شایان ذکر است، طرح احداث زیرگذر در برنامه بلندمدت مترو پیش‌بینی شده است.»
پاسخ روابط عمومی شهرداری منطقه 19
ضمن تشکر از درج مشکلات شهروندان محترم در پاسخ به مطلب مندرج در آن نشریه وزین مورخ 97/01/18 (ستون ارتباطات مردمی) با موضوع نشت آب به اطراف آپارتمان در دولتخواه به آگاهی می‌رساند: مشکل ایجاد شده به علت عدم اجرای تصفیه‌خانه شهر آفتاب توسط شرکت فاضلاب می‌باشد که همین امر باعث عدم نصب فاضلاب خانگی شهروندان به شبکه اصلی گردیده است، شایان ذکر است شهرداری بنابر مساعدت و همکاری تدابیر لازم را اتخاذ و در دستور کار فوری و ویژه جهت رفع مشکل موجود نموده است.»

نام:
ایمیل:
* نظر: