kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۹۹۱۹
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۹
امام جمعه قم:
امام جمعه قم با اشاره به شاخ و شانه کشیدن آمریکا برای ارتش سوریه، گفت: هیچ اقدامی قادر به عقب‌نشینی جبهه مقاومت نخواهد شد.
قم- خبرنگار کیهان:

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی در خطبه‌های نماز جمعه قم که با حضور گسترده مردم انقلابی این شهر در مصلی قدس برگزار شد، افزود: در این 7 سال آمریکا و متحدانش برای شکست ارتش سوریه و جبهه مقاومت به هر توطئه‌ای متوسل شدند اما نه تنها چیزی گیرشان نیامد بلکه روز به روز حوزه نفوذ خود را از دست دادند.
وی اظهار داشت: همه توطئه‌ها و فتنه‌ها در منطقه به وسیله آمریکا و اسرائیل و سران مرتجع عرب با هدف ایجاد امنیت برای رژیم صهیونیستی صورت می‌گیرد اما گذشت زمان زمینه نابودی اسرائیل و تسریع در این نابودی را فراهم کرد.
تولیت آستان مقدسه حضرت معصومه(س) افزود: وحدت کشورها و ملت‌های مسلمان، یگانه راه رهایی از زورگویی و ظلم و تجاوزگری آمریکا و اسرائیل در منطقه است و امیدواریم سران برخی کشورها به خود بیایند و بیش از این در خدمت دشمنان اسلام نباشند.
وی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز موضوع برخورد قاطع با فساد اداری را اولویت اول نظام و خواست عمومی مردم عنوان و تصریح کرد: برخورد شفاف و بدون رودربایستی با فساد دلگرمی مردم را در پی دارد و زمینه سوء استفاده تبلیغاتی دشمن در سیاه‌نمایی علیه نظام را از بین می‌برد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی تحرک دشمن در موضوع بازار ارز را مورد اشاره قرار داد و گفت: مسئولین قاطعانه با افراد و مدیران ضعیف در این حوزه برخورد کنند و مانع بی‌تدبیری شوند.
تولیت آستان مقدسه حضرت معصومه(س) در ادامه به بهره‌مندی از نیروی جوانان در پیشبرد اهداف کشور اشاره کرد و بیان داشت: با مشارکت دادن جوانان تعلق‌خاطر آنان به کشور افزایش می‌یابد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی اضافه کرد: همه به خوبی واقفید که جوانان با وجود خلاقیت و نوآوری و توانایی جسمی و روحی و نکته‌دانی و نکته‌سنجی علاوه بر پیشبرد کشور، برای آینده آن هم تربیت می‌شوند پس چرا میلی به استفاده از جوانان در مسئولان به چشم نمی‌خورد؟!
امام جمعه قم به روز ارتش نیز اشاره کرد و با تبریک این روز به ارتشیان و فرمانده معظم کل قوا، گفت: امروز ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح مصداق سخن حضرت امیر(علیه‌السلام) هستند که فرمودند نیروهای مسلح دژ مستحکم برای مردم، زینت حاکمان و مایه توانمندی و ارجمندی دین هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر: