kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۹۶۴۱
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۴
معاون شهردار اهواز:
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با انتقاد از آتش‌سوزی‌های عمدی محل انباشت زباله‌های اهواز گفت: برخی افراد با هدف سودجوئی اقدام به این کار می‌کنند.

اهواز- خبرنگارکیهان:

علی‌رضا عالی‌پور با بیان این مطلب اظهار داشت: افرادی که به صورت عمدی اقدام به آتش زدن محل انباشت و بازیافت پسماند اهواز می‌کنند مقاصد و اهداف مختلفی را به دنبال دارند.
به گفته وی این افراد برای فعال کردن ماشین‌آلاتشان در این محل و اخذ قرارداد با شهرداری اقدام به آتش‌سوزی‌های عمدی محل انباشت زباله‌های اهواز می‌کنند.
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز همچنین عنوان کرد: برخی نیز به قصد تسویه حساب با شهرداری دست به این کار می‌زنند.
عالی‌پور گفت: شهرداری اهواز نیز طی چند سال گذشته تلاش کرده با همین افراد قرارداد ببندد این در حالی است که این افراد به این قراردادها هم اکتفا نمی‌کنند و برای شهرداری هزینه‌ساز هستند.
معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به مشکلات این نوع آتش‌سوزی در محل انباشت زباله و پسماند گفت: آتش‌سوزی‌های این محل می‌تواند برای پرواز هواپیماها اختلال ایجاد کند چون این محل در مسیر فرودگاه اهواز است.
به گزارش کیهان اخیرا محل انباشت و بازیافت پسماند  صفیره اهواز به دست افراد ناشناسی به آتش کشیده شد که موجب آتش‌سوزی گسترده در این منطقه شد و خاموش کردن این آتش‌سوزی چهار ساعت به طول انجامید. محل انباشت و بازیافت پسماند صفیره اهواز تنها محل مصوب محیط‌زیست است که در شرق اهواز در جاده ماهشهر و رامهرمز در بخش غیزانیه واقع شده است  و بیش از 200 هکتار وسعت دارد.


نام:
ایمیل:
* نظر: