kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۹۵۰۰
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۹
* یارانه نقدی فروردین ۹۷ بامداد یکشنبه ۲۶ فروردین‌ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و قابل برداشت است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، هشتاد و ششمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی، ساعت ۲۴: ۰۰ روز یکشنبه ۲۶ فروردین ۹۷ به حساب سرپرستان خانوارها واریز می‌شود. طبق گفته سازمان هدفمند‌سازی یارانه‌ها، یارانه نقدی فروردین ۹۷ از بامداد روز یکشنبه قابل برداشت است. مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه‌های گذشته 45/500 تومان است.
* در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و تسریع در انجام خدمات بانکی، امکان ثبت مبلغ چک در نرم‌افزار همراه بانک سینا فراهم شد. به گزارش روابط عمومی بانک سینا، این خدمت، امکانی را فراهم می‌آورد تا مشتریان بتوانند مبلغ، تاریخ و مشخصات مندرج در برگه چک را در نرم‌افزار ثبت نمایند تا در هنگام ارائه چک در شعب برای نقد شدن، چنانچه مبلغ نوشته شده بر روی چک با مبلغ وارد شده در این قسمت تطابق نداشت، سیستم به کاربر شعبه اطلاع دهد.گفتنی است این خدمت در سامانه‌های اینترنت بانک، اینترنت بانک همراه و تلفن‌بانک سینا نیز عملیاتی شده و کاربران می‌توانند در جهت تسهیل فعالیت‌های بانکی خود از آن بهره‌مند شوند.
* در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی نام گرفته است، یکی از شرکت‌های بیمه با صدور بیمه‌نامه، کیفیت تولیدات داخلی را تضمین و حمایت می‌کند. شرکت بیمه تعاون در سال حمایت از کالای ایرانی، کالاهای ساخت وطن را از نظر کیفیت بیمه می‌کند تا تولید‌کننده و مصرف‌کننده در چتر امنیت بیمه معامله کنند. این شرکت با استفاده از روش‌‌های متعدد از کیفیت بالای محصولی که بیمه می‌کند اطمینان حاصل می‌کند. این نوع از بیمه‌نامه در مواردی که مصرف‌کنندگان از کیفیت کالای داخلی زیاد مطمئن نبوده و نسبت به خدمات پس از فروش نیاز به حصول اطمینان دارند، ارائه می‌شود.
* بر اساس بخشنامه بانک مرکزی از اول فروردین امسال تامین ارز بابت شهریه و هزینه اقامت دانشجویان آزاد شاغل به تحصیل در خارج از کشور به نرخ آزاد انجام می‌شود.
* شعب بانک صادرات ایران در مراکز استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور به سامانه صدور دسته چک‌های جدید صیاد متصل شد و بخش عمده‌ای از چک‌های صادره صیادی در شبکه بانکی کشور، توسط این بانک در دسترس بخش‌های مختلف اقتصادی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، مدیریت شعب این بانک در ٣١ استان کشور به سامانه صدور دسته چک جدید صیاد متصل شد و عموم مشتریان و هموطنان از خدمات صدور چک‌های جدید در بخش‌های مختلف تولیدی و اقتصادی کشور بهره خواهند برد. چک‌های صادر شده توسط بانک صادرات ایران به دلیل گستردگی شعب و تعداد مشتریان، نقش ویژه‌ای در نقل و انتقال منابع پولی و مالی کشور بر عهده‌دارد.
* وزیر بهداشت از بیمارستان 1000 تختخوابی خاتم در شهر قم که با حمایت بانک پاسارگاد و در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی این بانک ساخته‌می‌شود، بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، در آغاز سال 1397، گام‌های بلندی در جهت توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در شهرهای مختلف برداشته می‌شود که در این راستا، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مسئولان وزارت نیرو، نماینده‌های مجلس، استاندار، اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولان استان قم و مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد، با بازدید از پروژه‌ بیمارستان 1000تختخوابی خاتم در شهر قم، بر کیفیت ساخت و تسریع در خدمت‌رسانی این بیمارستان نظارت کردند. بانک پاسارگاد با ایجاد هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد، در راستای تقویت مشارکت بخش خصوصی در حوزه سلامت و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، احداث شهرک‌های سلامت و 7000 تخت بیمارستانی در شهرهای مختلف ایران را در دستور کار قرار داده و بیمارستان خاتم نیز با حمایت این بانک توسط هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد، در 8 طبقه و با مساحتی بالغ بر 200 هزار متر مربع در یک مجتمع آموزشی درمانی در شهرک سلامت خاتم، در حال ساخت است و بهار 1398 به بهره‌برداری خواهد رسید.
نام:
ایمیل:
* نظر: