kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۹۴۷۲
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۱
رئیس فدراسیون هندبال به اعزام پنهانی دو مربی به دوره آموزشی توکیو واکنش نشان داد.

فدراسیون جهانی هندبال هر دو سال یک دوره آموزشی مطرح را برای ارتقا و رشد دانش فنی مربیان برگزار می‌کند. دوره آموزشی سال ۲۰۱۸  در روزهای پایانی اسفندماه سال ۹۶ در سطح A و  B جهان (بالاترین رده مربیگری هندبال) در کشور ژاپن برگزار شد که از ایران نیز شهداد مرتجی کمک مربی تیم ملی و از مربیان باشگاهی لیگ برتر و محمدرضا رجبی از بازیکنان سابق تیم ملی و دبیر حال حاضر فدراسیون در آن شرکت داشتند.
شهداد مرتجی داماد علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال و رجبی دبیر وقت فدراسیون هندبال هستند اما خبر اعزام این دو نماینده ایران به این دوره آموزشی نه در سایت فدراسیون و نه کانال خبری آن منعکس نشد!
در همین خصوص علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال گفت: پیگیری این مسئله برای سال قبل است. اگر یکی پیدا شود و بگوید که چرا مرتجی رفته است، بیوگرافی آن را ارائه می‌دهم. زبان انگلیسی مرتجی عالی است. او بازیکن و مربی ملی بوده و در لیگ برتر مربیگری کرده است و حتی به قهرمانی رسیده. اگر بحث رجبی دبیر فدراسیون است که ایشان نیز بازیکن ملی بوده و دانشجوی دکترای تربیت بدنی است. یکی پیدا شود بگوید که آیا من باید جای این نفرات می‌رفتم؟


نام:
ایمیل:
* نظر: