kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۹۴۶۴
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان تهران با تاکید بر اینکه سازمان هیچ‌گونه افزایش شهریه مهدهای کودک را تصویب نکرده است، گفت: شهریه مهدها همانند سال گذشته دریافت می‌شود.

احمد خاکی با‌اشاره به فعالیت مهدهای کودک در سطح استان به تسنیم گفت: خوشبختانه تمام مهدها بر اساس قوانین و مقررات سازمان بهزیستی عمل می‌کنند و طی سال گذشته میزان تخلفات کاهش یافته است.
خاکی افزود: طی سال گذشته بازرسی‌هایی از مهدها انجام شد و در ادامه نیز به مهدهایی که تخلف داشتند تذکر داده شد اما مهدکودکی در سال قبل پلمپ نشد.
وی با‌اشاره به اینکه شهریه مهدهای کودک در سال جاری تغییری پیدا نکرده است،گفت: افزایش شهریه در مهدهای کودک تخلف است و در صورتی که خانواده‌ها با آن روبرو شدند موضوع را به سازمان بهزیستی اطلاع دهند.
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی استان تهران بیان کرد: هر ساله در مهرماه شهریه مهدهای کودک افرایش می‌یابد که البته این موضوع هم در یک هماهنگی سه جانبه انجام می‌شود.خاکی با بیان اینکه هنوز تصمیمی برای رقم شهریه مهدهای کودک در نظر نگرفته شده است و در این زمینه فعلا تصمیمی نداریم، ادامه داد: کمیته سه جانبه‌ای شامل وزارت بازرگانی، سازمان بهزیستی و اتحادیه صنفی مهدهای کودک در ماه‌های آینده تشکیل و درخصوص میزان افزایش شهریه مهدهای کودک تصمیم‌گیری می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: