kayhan.ir

کد خبر: ۱۲۹۴۳۲
تاریخ انتشار : ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۳

33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* قبلا اگر شهروندی به آقای رئیس‌جمهور عرض می‌کرد آمریکا قابل اعتماد نیست از ایشان ناسزا می‌شنید. گذشت زمان همه‌چیز را روشن کرد و حقیقت آشکار شد. کاش یاد بگیریم که بابت اشتباه با لج‌بازی‌های خود عذرخواهی بکنیم.
3530---0911
* با گذشت زمان و بعد از خسارت‌های زیادی که به واسطه برجام به کشور وارد شده آقای رئیس‌جمهور فرموده‌اند آمریکا قابل اعتماد نیست. این بیان ایشان را به فال نیک گرفته امیدواریم حرف و عمل ایشان درخصوص اعتماد نکردن به آمریکا یکی باشد.
9590---0914
* به جماعت  دنباله‌رو غرب عرض می‌کنیم اعتماد یک‌طرفه و چندین ساله آنان به آمریکا و آمریکایی‌ها نتیجه نداد. برای یک‌بار هم که شده از اعتماد به آمریکا دست بردارند تا نتیجه آن را ببینند.
5090---0912
* در خسارت محض بودن برجام برای کشور همین بس که وزیر خارجه سابق آمریکا گفته برجام شدیدترین قانون  برخورد با توان هسته‌ای ایران و در غل و زنجیر کردن قدرت ایران است. ولی متأسفانه بعضی‌ها در داخل از برجام سراسر خسارت تعبیر به آفتاب تابان کردند.
3107---0902
* در ابتدای دولت دهم حامیان دولت و آقای رئیس‌جمهور دولت قبل را متهم به گران کردن دلار می‌کردند از آن زمان 5 سال گذشته و امروز دلار 5200 تومان شده است!  و علت‌های متناقضی را که درباره گرانی ارز بیان می‌کنند، پذیرفتنی نیست.
علی‌محمدی- تهران
* استقامت کیهان را در پیمودن راه انقلاب می‌ستاییم. امیدواریم در بیان حق و روشنگری ثابت‌قدم بمانید.
7977--0912
* بعضی از افراد جامعه خرید کالاهای خارجی را با این بیان که کالاهای ایرانی کیفیت ندارند توجیه می‌کنند اولا درصدی از تولیدات داخل کشور از کیفیت بالایی برخوردارند و قابل رقابت با مشابه خارجی خود هستند ثانیا اگر تمام کالاهای ایرانی به خارجی ترجیح داده شوند تولید افزایش پیدا کرده در آن صورت تولیدکنندگان کشورمان مجبور به رقابت می‌شوند و کیفیت را بالا می‌برند پس در هر صورت باید خرید کالای ایرانی را ترجیح داد.
0996---0919
* از هیئت نظارت بر مطبوعات و مدعی‌العموم درخواست می‌شود با روزنامه زنجیره‌ای مردم‌سالاری که به تحریف هویت جنایتکار بهایی دین‌ستیز در حمله به دفتر یوتیوب با شکل و شمایل محجبه منتشر کرده است، به شدت برخورد کنند.
شکیبا
* اقدام روزنامه مردم‌سالاری برای مخدوش کردن حجاب اسلامی بوده است. لازم است مدعی‌العموم و وزارت ارشاد به سادگی از کنار این اقدام نگذرند. عدم برخورد جسارت بیشتر و اهانت‌های بعدی را درپی دارد؟
7956---0935
* با توجه به نامگذاری سال 97 (حمایت از کالای ایرانی) چرا رسانه‌ ملی در برنامه «دورهمی» قرعه‌کشی 10 دستگاه BMW را تبلیغ می‌کند یا محصولات دوو در شبکه دیگر تبلیغ می‌شود؟ آیا این نحو عملکرد با شعار سال مغایرت ندارد؟
2815---0913 و فخرایی - همدان
* آن مفتی عربستان که تظاهرات مردم غزه علیه جنایت‌های جنایتکاران اسرائیلی را حرام دانسته یا دین ندارد و یا دین‌فروش است. البته از غلام حلقه به گوش صهیونیست‌ها جز این انتظار نیست.
9915---0914
* استکبار جهانی با قرارداد بالفور رژیم صهیونیستی را در فلسطین بوجود آورد. سران کشورهای عربی نیز چندان واکنشی نشان ندادند، ولی در حال حاضر سران خائن این کشورها به طور آشکار می‌خواهند رژیم جعلی را به رسمیت بشناسند! ظرف 3 روز بیش از 20 جوان فلسطینی شهید و چندصد نفر زخمی شده ولی هیچ حرکتی از سوی دولت‌های عرب دیده نمی‌شود. چرا؟! از سران خائن و دوست این رژیم کودک‌کش هیچ انتظاری نیست ولی چرا مردم مسلمان این کشورها هیچ حرکتی نمی‌کنند!؟
عشقی
* آیا فروش بسته‌های 50 عددی سکه دامن زدن به دلال‌بازی در بازار طلا نیست؟! دولت با این روش می‌خواهد جلوی افزایش نرخ دلار را بگیرد؟!
گودرزی
* فضای مجازی رها شده در کشور به ویژه تلگرام باعث طلاق و فروپاشی بسیاری از خانواده‌های ایرانی شده چرا مسئولان امر برای سالم‌سازی این فضا کاری نمی‌کنند؟
9789---0915
* شیطان بزرگ فوج فوج عناصر گروهک تکفیری داعش را در افغانستان مستقر می‌کند تا بتواند شرق کشورمان را در فرصتی مناسب ناامن کنند. مسئولان امر هوشیار باشند.
6960---0936
* در دفاتر الکترونیک شهرداری جانبازان را برای صدور کارت طرح ترافیک تا می‌توانند می‌چرخانند. ارائه تسهیلات با این همه تحقیر جانباز چه ارزشی دارد؟ چرا بنیاد جانبازان از حقوق‌ جانبازان و ایثارگران دفاع نمی‌کند؟
2131---0935
* گروه‌های موسیقی جاز با مجوز شهرداری از ابتدای صبح تا 21 شب در جلوی موزه کاخ سعدآباد و نیاوران ضمن دریافت کمک‌های مردمی، با نواختن موسیقی آسایش را از ساکنین محل گرفته‌اند.
6858---0919
* در 20 روستای قشم یک روستایی پیدا نکردیم که تحت پوشش بیمه روستایی باشد. جوانان این روستاها همه بیکارند و بعضاً با ابزارهای اولیه صیادی می‌کنند. بنویسید مسئولان این جزیره چه کار دارند می‌کنند؟
5810---0913
* یکی از فرزندانم در کارخانه ]...[ تبریز کارگر است و جمعه‌ها و ایام تعطیلات رسمی باید سرکار باشد با این وصف اضافه کاری در کار نیست. آیا وزارت کار نظارت و کنترل دارد؟ بنویسید کارگران از ترس بیکار شدن تسلیم این شرایط تحمیلی شده‌اند ولی ناراحت هستند.
8886---0914
کیهان: نام کارخانه مورد نظر در دفتر روزنامه موجود است.
* در رودبار قصران برای تحویل سند زمین مبلغ بسیار زیادی دریافت می‌کنند. توضیح بدهند دلیل و هدف این همه فشار به مردم این منطقه چیست؟
8072---0912
*تا کی قرار است محصولات لبنی افزایش قیمت تدریجی داشته باشد؟ اگر بدین رویه پیش برود محصولات لبنی از سبد مصرف خانواده‌ها به کلی حذف می‌شود.
7191---013
* یک فردی که حقوق مستمری زیر یک میلیون و پانصد هزار تومان دارد چگونه می‌تواند در مقابل افسار رها شده هزینه‌های زندگی دوام بیاورد، مسئولین باید به دنبال راه حل و انجام وظایف‌شان باشند.
0442---024
* چاه‌های زیرزمینی مشهد دارای پروانه در بلوار توس مجازند تنها 5 ماه آب برداشت کنند. ولی به علت عدم نظارت سازمان آب مشهد، 7 ماه به طور غیر قانونی آب پاکیزه زیرزمینی را در جلوی چشم سازمان آب غارت می‌کنند!
یک هم‌وطن مشهدی
نام:
ایمیل:
* نظر: