چهارشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۱
کد خبر: ۲۱۲۷۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵
وزیر دفاع:
وزیر دفاع در واکنش به تهدیدات صهیونیست‌ها علیه کشورمان و با‌اشاره به موضع چند سال پیش فرمانده معظم کل‌قوا مبنی بر با خاک یکسان کردن تل‌آویو و حیفا «در صورت سر زدن غلطی از سوی صهیونیست‌ها» گفت: این امر فرماندهی معظم کل قوا تبدیل به طرح شده و با یک‌اشاره معظم‌له اجرا می‌شود.

امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح یکشنبه ۱۷ اسفند در جشنواره جوان سرباز نیروهای مسلح که به میزبانی وزارت دفاع برگزار شد، اظهار داشت: قدرت موضوعی است که اگر آن را در دنیای امروز که زورمداران بر آن حاکمند و جز زبان قدرت نمی‌فهمند، اگر کسی نداشته باشد، در ضعف و زبونی خواهد بود.
وی افزود: قدرت تنها راه استقلال و عزیز ماندن است؛ قدرت ابعادی دارد که بعضی‌ها آن را به قدرت نرم و نیمه سخت و سخت تقسیم می‌کنند.
وزیر دفاع با بیان اینکه به لطف الهی امروز جمهوری اسلامی ایران از ابعاد مختلف قدرت برای حفظ امنیت و ثبات ملت ایران برخوردار است، گفت: از وجوه برجسته قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران، قدرت منطقه‌ای و محور مقاومت است که از میوه‌های شیرین آن گروه‌های مقاومت در نقاط مختلف است که شکل گرفته و این محصول نرم قدرت انقلاب اسلامی است.
امیر حاتمی ادامه داد: طعم این میوه را بیش از هرکسی، رژیم صهیونیستی می‌فهمد، رژیمی که از لحظه پیروزی انقلاب اسلامی همه توسعه‌هایش متوقف شده و مجبور شده دور خود دیوار ‌بکشد.
وی با‌اشاره به تهدیدات اخیر از سوی صهیونیست‌ها علیه کشورمان، عنوان کرد: اگر چه از سر استیصال سران آنها گاهی بزرگ‌تر از دهانشان حرف می‌زنند و تهدید می‌کنند که مشخصاً از سر استیصال است و رهبر معظم انقلاب سال‌ها پیش به خوبی پاسخ به صهیونیست‌ها دادند و فرمودند که رژیم صهیونیستی دشمن اصلی ما نیست، رژیم صهیونیستی در حدی نیست که با جمهوری اسلامی دشمنی کند، رژیم صهیونیستی می‌داند و اگر نمی‌داند بداند اگر غلطی از آنها سر بزند، جمهوری اسلامی تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کند.
وزیر دفاع تاکید کرد: این امر فرماندهی معظم کل قوا به دقت اجرا شده است و این امر تبدیل به طرح شده و با یک‌اشاره فرماندهی اجرا می‌شود. من به آنها توصیه می‌کنم حتی در زبان هم این غلط را نکنند.
همزمان با سیزدهمین جشنواره جوان سرباز نیروهای مسلح به میزبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح؛ امیر سرتیپ حاتمی از سلاح تهاجمی پیشرفته تمام ایرانی «مصاف» با کالیبر جدید و چند سلاح ورزشی رونمایی کرد.نام:
ایمیل:
* نظر: