جمعه ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
کد خبر: ۲۰۹۱۴۵
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵
یکی از چتربازان معروف کشورمان، حین پرش از ارتفاع در میدان بسیج اکباتان دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد.به گزارش خبرگزاری تسنیم، صبح پنجشنبه گذشته، محمد بزرگی در مراسمی به یاد شهدای پلاسکو، برنامه پرش از ارتفاع را تدارک دیده بود که به صورت شخصی طراحی شده بود. وی برای این کار نیز مجوزهای لازم را از مبادی ذی‌ربط دریافت کرده بود.
این چترباز به همراه همسر و چند نفر دیگر از اعضاء تیم خود در میدان بسیج اکباتان حضور یافت و برای پرش از ارتفاع، از یک نردبان آتش‌نشانی استفاده کرد.
حدود ساعت 10 صبح، محمد بزرگی پس از بالا رفتن از نردبان بلندمرتبه آتش‌نشانی از ارتفاع به پایین پرید اما متأسفانه چتر وی پس از پرش عمل نکرد و محمد بزرگی روی یک درخت سقوط کرد.
وی به سرعت پس از این حادثه به بیمارستان صارم منتقل شد اما به دلیل شدت جراحات وارده جان سپرد.
البته قرار بود همسر وی نیز پس از پرش محمد بزرگی اقدام به پرش از ارتفاع کند همچنین چند نفر دیگر که همراه محمد بزرگی و همسر وی بوده و به نوعی از اعضای گروه او محسوب می‌شدند در پایین ارتفاع مشغول ضبط و تهیه گزارش ویدئویی از این پرش بودند که متأسفانه این حادثه روی داد.
در نهایت چتر مرحوم محمد بزرگی بنابر دستور مقام قضائی برای بررسی بیشتر به کلانتری 135 آزادی انتقال یافت. تحقیقات درباره علل بروز این حادثه ادامه دارد.


نام:
ایمیل:
* نظر: