شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
کد خبر: ۱۹۴۸۷۴
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴

 
  درخواست فاتح تریم برای جذب جهانبخش
باشگاه گالاتاسرای ترکیه با هدایت فاتح تریم خواهان جذب علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی تیم برایتون شده اما این بازیکن به هلندی‌ها چراغ سبز نشان داده است و احتمالا فصل بعد در هلند توپ می‌زند.فصل ۲۰۱۹- ۲۰۲۰ برای علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال ایران به خوبی پیش نرفت. این بازیکن که دومین فصل حضورش در برایتون انگلیس را تجربه می‌کرد، در اغلب مسابقات حتی در لیست ۱۸ نفره بازیکنان تیم برایتون قرار نداشت. این در حالی بود که جهانبخش به گفته مسئولان باشگاه و حتی سرمربی برایتون عملکرد بسیار خوبی در تمرینات داشت و حتی در مسابقاتی که فرصت حضور در زمین پیدا کرد از جمله دیدار با چلسی، شگفتی ساز شد.«گراهام پاتر» سرمربی برایتون در یکی از آخرین مصاحبه‌های خود اعلام کرد که جهانبخش مثل هر بازیکن دیگری دوست دارد بیشتر بازی کند و به همین خاطر از نیمکت‌نشینی در برایتون احساس ناامیدی می‌کند. این اتفاقات باعث شده تا از همین حالا گمانه‌زنی‌ها برای سرنوشت علیرضا جهانبخش بالا بگیرد. در روزهای گذشته رسانه‌های هلند گزارش دادند باشگاه‌های آیندهون و آژاکس خواهان به خدمت گرفتن جهانبخش هستند؛ بازیکنی که در تیم آلمار هلند خوش درخشیده و حتی عنوان آقای گلی این کشور را کسب کرده بود.روز شنبه هم چند رسانه ترکیه خبر دادند باشگاه فنرباغچه جهانبخش را برای تقویت خط حمله خود برای فصل بعد زیر نظر دارد.از سوی دیگر دیروز سایت «فوتو اسپور» ترکیه مدعی شد «فاتح تریم» سرمربی سرشناس تیم فوتبال گالاتاسرای از مسئولان این باشگاه درخواست کرده زمینه جذب جهانبخش را فراهم کنند.
طارمی بهترین بازیکن فصل ریوآوه شد
مهاجم ایرانی ریوآوه بهترین بازیکن فصل 2019-2020 تیمش انتخاب شد. باشگاه ریوآوه پرتغال در صفحه توئیتر خود اعلام کرد مهدی طارمی، مهاجم ایرانی اش از سوی هوادارانش به عنوان بهترین بازیکن فصل
 ۲۰۲۰-۲۰۱۹ باشگاه انتخاب شد.طارمی، مهاجم ملی‌پوش کشورمان به همراه ریوآوه فصلی درخشان را پشت سرگذاشت. این ستاره ایرانی در فصل جاری 18 گل برای تیمش به ثمر رساند و در رده دوم بهترین گلزنان لیگ قرار گرفت. طارمی با گل‌هایی که برای ریوآوه به ثمر رساند نقش پررنگی در کسب سهمیه لیگ اروپا در این تیم داشت.


نام:
ایمیل:
* نظر: