يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۰
کد خبر: ۱۹۴۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳
فرمانده انتظامی استان البرز گفت: افرادی که اقدام به ربودن مردی در منطقه چهارباغ شهرستان ساوجبلاغ کرده بودند، در کمتر از 10 ساعت دستگیر شدند.

 
  سرویس شهرستان‌ها‌:

سردار «عباسعلی محمدیان» افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره آدم‌ربایی در منطقه «چهار باغ» پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پایگاه «چهارباغ» پلیس آگاهی شهرستان «ساوجبلاغ» قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در تحقیقات اولیه کارآگاهان محرز شد که چهار فرد ناشناس پس از ضرب و شتم مرد 48 ساله ساکن منطقه «چهارباغ» و خواهرزاده‌اش در مقابل منزلشان، وی را با دو دستگاه خودرو پرشیا و زانتیا ربوده و به سرعت از محل متواری شده‌اند.
وی گفت: تحقیقات در خصوص شناسایی آدم‌ربایان ادامه داشت تا اینکه یکی از آدم‌ربایان با خانواده وی تماس گرفته و درخواست مبلغ چهارمیلیارد ریال در قبال آزادی او کردند.
وی افزود: با تلاش پلیس، مخفیگاه متهمان شناسایی و فرد ربوده شده که با دست و پای بسته در داخل سوله‌ای زندانی شده بود در سلامت کامل در کمتر از 10 ساعت رها و هر چهار متهم نیز دستگیر شدند.
وی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند، خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی، علت آدم‌ربایی را اختلاف مالی و طلب مبلغ شش میلیارد ریال از فرد ربوده شده عنوان کردند که قصد داشتند با توسل به زور و اقدام به آدم‌ربایی طلب خود را از وی وصول کنند.نام:
ایمیل:
* نظر: