سه‌شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱
کد خبر: ۱۹۱۹۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۳
در آئین تکریم و معارفه رئیس ‌دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌ًْالله
فرمانده کل سپاه در آئین تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله(عج) گفت: این دانشگاه طی ماه‌های اخیر در جهادی مقدس نمرات بسیار مطلوب و بالایی را در عرصه خدمت رسانی توام با عزت و کرامت به ثبت رساند.

سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران دیروز در آیین تکریم و معارفه رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی بقیهًْ‌الله (عج) با تقدیر از تلاش‌های مجاهدانه جامعه پزشکی کشور در عرصه مقابله با ویروس منحوس کرونا، گفت: این اقدامات ایثارگرانه تراز جدیدی برای مجاهدان عرصه سلامت ایجاد کرد که موجب سرافرازی بی‌سابقه برای کشور و نظام اسلامی ما در عرصه تلاشی جهانی شد. دانشگاه علوم پزشکی بقیهًْ‌الله (عج) در عرصه مقابله با ویروس کرونا همه استعدادهای مادی و معنوی خود را پای کار آورد این دانشگاه طی ماه‌های اخیر در جهادی مقدس نمرات بسیار مطلوب و بالایی را در عرصه خدمت‌رسانی توام با عزت و کرامت به ثبت رساند.
وی افزود: ما می‌خواهیم دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله دانشگاهی پیشرو با تفکرات و اندیشه‌های نوین، با اعضای هیئت علمی اندیشمند، زیرساخت پیشرفته و دانشجویانی در تراز انقلاب و جایگاهی برای تولد و نه تولید علم باشد و بحمدالله تاکنون با مدیریت دکتر جلالی در این مسیر گام برداشته و به یاری خداوند متعال این مسیر تداوم خواهد یافت. ما راهی جز قوی شدن نداریم، ما باید شاهد مثالی روشن برای جهان و نمونه و الگوی مجسم برای آنان باشیم و این مهم تحقق یافتنی است.
سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه امروز به دانش‌های نوین و بسیاری از فناوری‌های روز دنیا رسیده‌ایم گفت: ما می‌خواهیم دانشگاهی هم‌تراز و هم‌شأن با انقلاب اسلامی بسازیم و این مسیری توقف‌ناپذیر برای ساخت جامعه‌ای قدرتمند است.
وی با بیان اینکه فضای جهانی امروز فضای عملیات روانی علیه ما است، به توفیقات ارزنده نظام اسلامی ایران برابر حجم عظیم عملیات روانی دشمن‌اشاره و تصریح کرد: ما در شرایط تحریم و مشکلاتی که دشمنان برای ما ایجاد کردند، استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا را شکست داده‌ایم؛ امروز که آنان دچار مشکلات اساسی هستند نیز می‌توانیم آنها را با شکست‌های سریالی بیشتری مواجه کنیم.
فرمانده کل سپاه در بخش دیگری از سخنانش از جلالی به عنوان مجاهدی فرهیخته و دانشمندی متواضع نام برد و گفت: این برادر متعهد تمام همت و تلاش خود را در تعالی و ارتقای جایگاه دانشگاه گذاشت و دانشگاه علوم پزشکی بقیهًْ‌الله به دستاوردهای ارزشمندی دست یافت.
سرلشکر سلامی در پایان در توصیف ویژگی‌های رئیس‌جدید دانشگاه علوم پزشکی بقیهًْ‌الله نیز گفت: ابوالقاسمی از یادگاران دوران دفاع مقدس و اساتید خلاق و متعهد است که در دوران کرونا نیز مبدع روش جدید پلاسما درمانی در دنیا شد.نام:
ایمیل:
* نظر: