سه‌شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۵
کد خبر: ۱۹۱۹۲۵
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۹


فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش و پیگیری پلیس ایرانشهر قاتل مسلح و عامل شرارتهای سریالی این شهرستان، معروف به «گرگ بیابان» دستگیر شد.
سرتیپ»محمد قنبری» افزود:  طی چند سال اخیر، در پی شرارت‌های سریالی فردی مسلح معروف به «گرگ بیابان» در سطح شهرستان ایرانشهر و قدرت‌نمایی او با سلاح‌های نیمه سنگین و انتشار عکس‌ها و کلیپ‌هایی در این خصوص توسط این فرد در فضای مجازی موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: این شرور مسلح و تحت تعقیب، در چند سال گذشته ضمن ارتباط با گروه‌های تروریستی معاند، با تشکیل گروهکی سعی در ناامن جلوه دادن استان و بدنام کردن مذهب تشیع داشت و در راستای رسیدن به اهداف پلید خود با تیراندازی به مردم عادی، از سال 1390 تا سال 1393مرتکب پنج فقره قتل عمد مسلحانه در سطح استان شد و سپس به کشور پاکستان فرار کرد.
وی تصریح کرد: تلاش پلیس برای دستگیری این شرور ادامه داشت تا اینکه مأموران انتظامی شهرستان ایرانشهر مدتی قبل سرنخ‌هایی از حضور مجدد این فرد در سطح شهرستان به دست آوردند.
وی بیان داشت: پلیس با انجام یک سری اقدامات تخصصی مخفیگاه این شرور را در یکی از روستاهای حومه ایرانشهر شناسایی و روز جمعه  متهم را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کرد.
وی با اشاره به توقیف یک دستگاه خودروی نیسان پیکاب متعلق به این شرور و کشف یک قبضه کلت کمری و مقادیری مهمات جنگی در بازرسی از مخفیگاه او خاطر نشان کرد: این شرور با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.نام:
ایمیل:
* نظر: