دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۹
کد خبر: ۱۸۹۸۴۶
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۶

 
  33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323
* ضمن تبریک به دکتر قالیباف لطفا اعتبارنامه نمایندگانی که با زدوبند، رانت، رشوه، تضییع حقوق دیگران و بیت‌المال و لابیگری و خرید رای و هزینه‌های میلیاردی به مجلس راه یافتند، را قاطعانه و شجاعانه رد کنند.
7451---0912 و 2846---0935
* از عدم پذیرش کارت‌های هدیه مدیران اجرایی به نمایندگان مجلس و غلبه بر حاشیه‌سازی‌های فتنه‌جویان با انتخاب قاطع دکتر قالیباف به ریاست مجلس تشکر می‌کنم. امیدوارم مجلس یازدهم با چنین شروع خوبی منشأ خیر و برکت برای ملت و کشور باشند و گره مشکلات اقتصادی را باز کنند.
طورانی (جانباز) و حسن داستار
* از نمایندگانی که به‌خاطر داشتن خودروی شخصی از گرفتن خودروی جدید خودداری کنند باید قدردانی کرد. امیدوارم با تقویت روحیه ساده‌زیستی و نزدیکی به مردم بتوانند منشأ خدمات شایسته‌ای به این ملت فهیم شوند و گره‌های بیکاری، رکود، تولید، ازدواج جوانان، افزایش ارزش پول ملی و... را باز کنند.
3329---0912
* از پس دادن کارت‌های هدیه چند میلیون تومانی توسط تعدادی از نمایندگان دوره جدید مجلس بسیار به وجد آمدم. به‌عنوان یک شهروند ایرانی از این نمایندگان انقلابی و متعهد تقدیر و تشکر می‌کنم. در ضمن کاش نام دستگاه اجرایی که اقدام به توزیع این کارت‌های هدیه کرده برای اطلاع عموم اعلام می‌شد.
جلالی
* مردم تهران هیچ‌گاه خدمات جهادی آقای قالیباف را فراموش نخواهند کرد. اولین نطق ایشان در جایگاه ریاست مجلس جدید هم بسیار انقلابی و امیدبخش بود. امیدواریم که شاهد تصمیمات بزرگ این مجلس در جهت گشایش امور کشور تحت مدیریت این سرباز ولایت و نیروی انقلابی باشیم.
علیمردانی
* امیدوارم همان‌طور که با اقتدار برای ونزوئلا بنزین صادر می‌کنیم زمینه ارسال دارو و غذای مردم مظلوم یمن نیز فراهم شود و البته دیگر این بار، جانشین جان کری نتواند مانع شود.
توکلی
* وزیر امور خارجه کشورمان درباره مسائل اخیر آمریکا به بیان یک تبعیض نژادی در این کشور اکتفا کرده است! چرا به‌خاطر عمل خباثت‌انگیز پلیس تروریست آمریکا و در اقدامی متقابل آن‌گونه که مقامات آمریکا در مورد اغتشاشات دستپخت عوامل غربی در ایران بلافاصله در مقابل دوربین ظاهر و رسما علیه کشورمان، به حمایت از چند خودفروخته اقدام می‌کردند، رئیس‌جمهور و یا وزیر امور خارجه کشورمان اقدام مشابه انجام نمی‌دهند؟!
1214---0937
* بین روزنامه‌های زنجیره‌ای و دولت آمریکا چه می‌گذرد که هیچ‌کدام از این نشریات اعتراض‌های گسترده در شهرهای آمریکا را پوشش ندادند و عکسی از این حوادث را چاپ نکردند. معلوم شد که از کجا دستور می‌گیرند.
8688---0938
* جا دارد از مردم مظلوم آمریکا که امسال روز قدس ملت ما را با آتش‌زدن پرچم آمریکا در نقاط مختلف این کشور جبران کردند، تقدیر و تشکر کنیم. ان‌شاءالله در شادی تمام بشریت که نابودی استکبار جهانی با ظهور حضرت حجت‌(عج) و تشکیل حکومت اسلامی است جبران خواهیم کرد!
9155---0916 و 3949---0912
* وضعیت امنیت بعضی از شهرهای آمریکا به حدی مختل شده که به‌عنوان آخرین اقدام برای بازگرداندن امنیت به این شهرها ارتش این به‌اصطلاح ابرقدرت وارد صحنه جنگ با مردم خودشان شده است.
3107---0902
* رتبه اول کرونا در دنیا، جنگ داخلی، تعداد سلاح در دست مردم، گرسنگی، بیکاری، بی‌خانمانی، قتل و جنایت دولتی و... نمونه‌ای از صدها ویژگی کشور آمریکاست. با این حساب کدام انسان خردمندی از این کشور در حال فروپاشی انتظار همکاری و مساعدت دارد؟
7250---0919 و 0049---0911
* آیا سرکوب وحشیانه و قتل شهروندان سیاه‌پوست آمریکایی شورای امنیت و یا حداقل شورای حقوق بشر سازمان ملل را متقاعد نمی‌کند که باید نشستی برای محکومیت رفتار نژادپرستانه مقامات آمریکایی برگزار کند؟
3767---0919 و 5620---0922
* وقتی پلیس آمریکا جلوی دوربین با فشار دادن زانوهای خود روی گلوی یک شهروند سیاه‌پوست بی‌سلاح و بی‌پناه او را می‌کشد تصور بفرمایید در جایی که دوربین در کار نیست چه جنایت وحشتناکی مرتکب می‌شود! تازه متوجه می‌شویم این وحشی‌ها بر سر مردم افغانستان و عراق چه آورده‌اند.
نعمتی
* خروج میلیون‌ها دلار ارز در شرایط سخت ارزی کنونی به خاطر انحصار واردات دانه‌های روغنی به دست چند نفر در حالی است که کشور زمینه تولید آن را در بهترین شرایط دارد. این آشفتگی کی پایان خواهد یافت؟!
نیکنام
* حضور نمایندگان حشدالشعبی در غزه برای کمک به ایثارگران فلسطینی حیرت‌انگیز و غافلگیر‌کننده بود. مقاومت یکپارچه یکی دیگر از تئوری‌های سردار شهید سلیمانی عزیز بود که دارد به حقیقت می‌پیوندد.
1138---0911
* مسکن موضوعی است که همه مردم با آن در ارتباط‌اند لذا تعیین قیمت‌ها و کنترل بازار را نباید به دست دلالان و.... سپرد زیرا مسکن یک نیاز و مطالبه ملی است و رفع نیاز‌ها و ثبات در بازار موضوعی است که مسئولین باید به آن توجه کنند البته به این که مجلس جدید پیگیر حل این معضل امروز جامعه باشد بسیار امیدواریم.
3152---021
* کرونا به طور طبیعی باعث رکود در برخی از بخش‌های اقتصادی شده است اما آیا دولتمردان برای مشاغلی که با کرونا می‌توانند سودآوری داشته باشند فکر کرده‌اند؟ اگر بله چه اقداماتی در جهت تحقق آن کرده‌اند؟
1700---0936
* رومینا به قتل رسیده آیا مسئولین به فکر جوانان هستند تا منحرف نشوند؟ سیاستی که ازدواج را به شکل‌های مختلف بایکوت کرده همچنان قرار است ادامه یابد؟ رونق کیسه نجومی‌ بگیران و دلالان شایسته‌تر است یا رونق زندگی جوانان؟!
9751---0915
* سهام عدالت، موضوعی شده که مردم در این شرایط کرونایی راهی دفاتر دولت الکترونیک پر ازدحام در داخل پاساژهای مسقف بشوند. هر بار هم که مراجعه می‌کنیم سیستم قطع است!
8417---0905
* در فضاهای سربسته فاصله‌گذاری‌ها رعایت نمی‌شود و وضعیت بوجود آمده بسیار نگران کننده شده است چرا دولت کار را رها کرده و تمام و کمال انجام نمی‌د‌هد؟
8833---0938
* ترکان مدعی است که مردم منتخبان شورای نگهبان را انتخاب کرده‌اند! در حالی که در همه دوره‌ها نمایندگان با داشتن حداقل صلاحیت‌ها از فیلتر شورای نگهبان گذشته‌اند. این شایسته نیست که هرگاه افراد هم حزبی‌تان رای نیاورد چنین سخنان نسنجیده‌ای بر زبان جاری کنید.
قطب‌زاده
* از مسئولین بانک مرکزی درخواست می‌شود شرایط پرداخت وام ازدواج جوانان در نوبت بانک‌ها را تسهیل و پرداخت آن را از روسای بانک‌ها مطالبه نمایند. بسیاری از جوانان در انتظار دریافت این وام هستند تا شروع زندگی خود را جشن
بگیرند.
داود الهی- دامغان
* قرار بود اول خرداد ماه سایت طرح معیشت را باز کنند و از افراد جامانده ثبت‌نام بشود ولی در عمل خبری نیست. آیا خدا را خوش می‌آید که تاکنون هفت مرحله از دریافت حق معیشت خود محروم باشیم.
7448---0991
«پاسخ روابط عمومی شهرداری منطقه 15 تهران»
در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه مورخ 27 اردیبهشت 99 مبنی بر«آسفالت نامناسب خیابان همتی شهرک کیانشهر» به آگاهی می‌رساند؛ طی بازدید از محل فوق با توجه به حفاری‌های پی در پی در اثر ساخت و سازهای ساختمانی، آسفالت معبر فرسوده شده است، لذا در برنامه لکه‌گیری معاونت فنی و عمرانی منطقه قرار گرفته است.
«پاسخ روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی»
در پاسخ به مطلب مندرج در روزنامه مورخ 99/2/30 با موضوع «نقش واسطه‌ها در کسب درآمدها و بی‌برنامه بودن جهاد کشاورزی و دیگر متولیان تولید» به آگاهی می‌رساند با توجه به انتزاع وظایف بازرگانی از وزارت جهاد کشاورزی و انتقال آن به وزارت صمت، تمرکز این وزارتخانه براساس قانون وظایف و مسئولیت‌های محوله صرفا معطوف به فرآیند تولید و افزایش آن در ابعاد کمی و کیفی
است.»


نام:
ایمیل:
* نظر: