يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
کد خبر: ۱۸۹۰۶۹
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۱
رئیس‌ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از به حرکت درآوردن یکی از بزرگ‌ترین پرچم‌های فلسطین موجود در سطح کشور در تبریز به مناسبت روز قدس خبر داد.
حجت‌الاسلام رسول برگی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: یکی از بزرگ‌ترین‌های پرچم فلسطین در کشور به طول ۲۰۰ متر توسط زنجیره انسانی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محل دائمی برگزاری راهپیمایی این رویداد از سه راهی مصلی به سمت میدان ساعت تبریز به حرکت درآورده شد.
وی با بیان کرد: هر سال در روز قدس در این مکان راهپیمایی برگزار می‌شد که امسال به خاطر شیوع کرونا انجام نشد، بر این اساس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پرچم فلسطین در این مکان به نمایش گذاشته شد.
برگی با بیان این‌که این پرچم در کمتر از ۲۴ ساعت آماده شده است، افزود: این پرچم توسط شورای هماهنگی با همکاری بسیج اصناف، اتحادیه صنف خیاطان خانم و شهرداری تبریز آماده شد.
مردم تبریز همزمان با سراسر کشور با استفاده از امکانات وسیع فضای مجازی، به دلیل شیوع کرونا، روز جهانی قدس را گرامی داشته و با تبادل محتوای مرتبط با این رویداد مهم در قالب‌هایی چون متن، عکس و فیلم، به حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات صهیونیست‌ها پرداختند.


نام:
ایمیل:
* نظر: