جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶
کد خبر: ۱۸۲۲۵۶
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳
آیین اختتامیه همایش ملی تئاتر سردار آسمانی با حضور جمعی از خانواده معظم شهدا و هنرمندان تئاتر برگزار شد.در این مراسم که در تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس برگزار شد شرکت‌کنندگان این همایش جوایز خود را از دست خانواده شهدا و مسئولان فرهنگی و هنری دریافت کردند.
در ابتدای این مراسم نمایش سرباز به کارگردانی پژمان شاهوردی در مورد مقاطع زندگی و مبارزات سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی اجرا شد.
سپس سردار عبدالرضا آزادی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین گفت: شخصیت و وجود سردار سلیمانی خود یک مکتب متعالی بود که در همه عرصه‌ها موجب ثمرات خیر و برکات زیادی شده است. شهادت ایشان و رقم زدن این حرکت‌های فرهنگی هنری در سطح ملی تنها یکی از این برکات است. حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس نیز در ابتدای این مراسم گفت: در انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس پس از شهادت سردار تصمیم گرفته شد که یک حرکت در سطح ملی را رقم بزنیم و الحمدلله و با یاری هنرمندان حدود 38 اثر به دبیرخانه ارسال شد و این 16 اثر برگزیده از میان این آثار رسیده انتخاب شد. با گزارش‌هایی که مرتب از سراسر کشور به دست ما می‌رسید هرلحظه بیش از پیش دلگرم کار می‌شدیم و استقبال اقشار مختلف مردم خستگی را از تن ما می‌زدود.


نام:
ایمیل:
* نظر: