شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
کد خبر: ۱۷۷۱۱۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱
شمخانی در دیدار با خانواده جان‌باختگان حوادث اخیر:
دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی با سفر به شهرستا‌‌ن‌های غرب استان تهران با خانواده جان‌باختگان حوادث آبان ماه سال جاری دیدار کرد.

دریابان شمخانی در این دیدارها که در جوی صمیمی انجام شد؛ ضمن دلجویی از خانواده جان‌باختگان از عزم مسئولان نظام برای ترمیم سریع خسارت‌ها و کاهش آلام خانواده محترم شهدا و جان‌باختگان حوادث اخیر خبر داد و تاکید کرد؛ لازم است از همه ظرفیت‌های ملی برای تسریع در انجام این وظیفه ملی استفاده شود.
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: بیش از ۸۵ درصد از جان‌باختگان رخدادهای اخیر در شهرستا‌‌ن‌های تهران در هیچ یک از تجمع‌های اعتراضی حضور نداشته‌اند و به صورت مشکوک با سلاح‌های سرد و گرم غیر سازمانی کشته شده‌اند لذا اجرای پروژه کشته‌سازی از سوی معاندین در این منطقه قطعی است.
شمخانی با بیان اینکه رسیدگی به این امور بر عهده کمیته‌های ویژه با مسئولیت استانداران گذاشته شده است؛ گفت: استانداران سراسر کشور با توجه به مطالبه جدی مقام معظم رهبری و تدابیر اعلام شده ایشان و همچنین اختیارات ویژه‌ای که از طرف رئیس‌جمهور محترم به انها واگذار شده می‌بایست با اقدامات جهادی، ضمن رسیدگی سریع به وضعیت خانواده شهدا و جان‌باختگان، با برنامه‌ای دقیق و هماهنگ نسبت به جبران و ترمیم خسارت‌های وارد شده به مردم اقدام کنند.نام:
ایمیل:
* نظر: