شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸
کد خبر: ۱۶۲۴۷۹
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد می‌گوید به موفقیت تیمش اعتقاد کامل دارد.غلامرضا محمدی درباره انتقاداتی که به برگزاری انتخابی تیم ملی می‌شود، گفت: به انتخابی تیم ملی اعتقاد کامل دارم اما باید شرایط فراهم باشد و زمان کافی هم در اختیار داشته باشیم و اینکه موجودیت فنی در اوزان دهگانه اجازه برگزاری یک رقابت جذاب را بدهد. در این فرصت هم می‌خواهیم جوان‌گرایی کنیم، هم رنکینگ بگیریم و هم انتخابی برگزار کنیم که امکان‌پذیر نیست.
وی درخصوص انتقاداتی که به صحبت‌های او درباره آینده‌نگری کادر فنی و حواله دادن نتیجه‌گیری به المپیک 2024 می‌شود، گفت: یک مربی حرفه‌ای اگر به کارش آگاه باشد، آینده را می‌بیند من هم حرفه‌ای حرف زدم چون برای نتیجه‌گیری نیازمند زمان هستیم. نه اینکه در این فاصله کوتاه شعار بدهیم. باید دید چه چیزی را تحویل گرفتیم و چه چیزی می‌خواهیم.
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد افزود: کادر فنی آزاد و فرنگی از همه چیزشان گذشتند و کنار کشتی قرار گرفتند چون عاشق کشتی هستند اگر نمی‌آمدیم این 7، 8 ماه را هم از دست می‌دادیم. محمد بنا عاشق کشتی است ما هم کشتی را دوست داریم. حالا که شرایط بهتر شده است به موفقیت این تیم اعتقاد دارم و تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.
محمدی خاطرنشان کرد: کارمان در مسابقات جهانی به خصوص برای کسب سهمیه در برخی اوزان بسیار سخت است اما تلاش می‌کنیم اتفاقی که در مسابقات آسیایی رخ داد و بسیار خوب بود را ادامه دهیم. امیدوارم اتفاقات خوبی برای کشتی آزاد و فرنگی در مسابقات جهانی رخ دهد و نتیجه خوبی هم در کشتی آزاد و هم در فرنگی کسب کنیم.


نام:
ایمیل:
* نظر: