دوشنبه ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
کد خبر: ۱۵۴۵۶۰
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۶
انتقام کور از حماسه ۲۲ بهمن
روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از حمله انتحاری تروریست‌های تکفیری به اتوبوس حامل رزمندگان اسلام و شهید و مجروح شدن جمعی از حافظین مرزهای میهن اسلامی در جاده خاش- زاهدان خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است : «در پی شکست سخت استکبار جهانی از مردم شریف و قهرمان ایران در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و راهپیمایی باشکوه و دشمن‌شکن ۲۲ بهمن‌ ماه، تروریست‌های تکفیری و مزدوران سرویس‌های اطلاعاتی وابسته به نظام سلطه و استکبار برای تلخ کردن کام ملت ایران ، شامگاه چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه یک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان غیور اسلام که پس از اتمام ماموریت مرزبانی از منطقه ،عازم موطن خود بودند را در جاده خاش- زاهدان هدف حمله انتحاری قرار دادند».
قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه خود تصریح کرد : «در این حمله انتحاری که با استفاده از یک دستگاه خودرو مملو از مواد منفجره در مجاورت اتوبوس حامل یکی از یگان‌های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه صورت پذیرفت، جمعی از حافظین مرزهای میهن اسلامی شهید و تعدادی نیز زخمی شدند.»
منابع غیر رسمی از شهادت 30 نفر و مجروح شدن 10 نفر خبر داده‌اند. همچنین گفته می‌شود گروهک تروریستی جيش‌الظلم  مسئولیت حادثه انتحاری در سیستان و بلوچستان را برعهده گرفته است.
کیهان شهادت این پاسداران انقلاب اسلامی را به خانواده‌های معظم آنان و ملت غیور ایران تبریک و تسلیت عرض می‌کند.


نام:
ایمیل:
* نظر: