شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
کد خبر: ۱۵۱۸۶۶
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۴33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر
33916546 تمام ساعات شبانه‌روز
سامانه پیام کوتاه 30002323

* رهبر مقتدر و فرزانه با همه بی‌مهری‌های داخلی و دشمنی‌های خارجی، انقلاب اسلامی را از میان امواج سهمگین فتنه‌ها به ساحل امن رهنمون کرده و آثار این حقیقت هر روز نمایان‌تر می‌شود. خروج آمریکا از سوریه و اجلاس وابسته‌های نظامی 17 کشور در ایران یکی از این نشانه‌های اقتدار است. امید است کاسبان برجام دقت کنند که مذاکره راه‌حل نیست، اقتدار است که جواب می‌دهد!
طباطبایی
* نبود بصیرت در میان برخی مسئولین یعنی دادن اطلاعات کشورمان از تریبون رسمی کشور و یا اظهار ضعف آنها پیام‌های بدی به دشمن ارسال می‌کند. این کار نشانه فقدان بصیرت و اقدامی بر ضد امنیت ملی است.
3885---021
* از وزیر ارتباطات درخواست دارم امکانات بیشتری را برای نظارت به فضای مجازی اختصاص دهد. در حال حاضر خانواده‌ها احساس می‌کنند هیچ نظارتی بر این محیط نمی‌شود و فرزندانشان مستقیما در معرض تهاجم تروریست‌های فرهنگی قرار گرفته‌اند.
2811---021
* خودروسازان داخلی اعلام کرده‌اند قیمت‌های فعلی که اعلام شده موقتی است و قرار است خودرو به صورت پلکانی افزایش پیدا کند! یعنی اجازه می‌دهند خودروسازان دست در جیب مردم کنند و هر چقدر که دلشان می‌خواهد بابت خودروهای بی‌کیفیت‌شان پول از مردم دریافت کنند؟!
4610---0902
* درود بر آرین غلامی، نوجوان متفکر شطرنج‌باز کشورمان که قهرمانی و دلار نتوانست او را بفریبد و از بازی با حریف اسرائیلی امتناع نمود. وی قهرمان پیروزی بر نفس خویش است، جوانی از جنس جوانان 8 سال دفاع مقدس. این است رویش‌های انقلاب.
4190---0917
* اگر آقای رئیس‌جمهور به انقلاب اسلامی و آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) التزام دارد باید مدیران نفوذی در دولت را کنار بزند و به نیروهای انقلابی میدان بدهد که هیچ چشمداشتی غیر از فراهم آمدن امکان خدمت صادقانه به نظام و مردم ندارند.
8712---0912
* چرا در این شرایط جنگ اقتصادی، دولت به اشتباه خود در برجام اعتراف نمی‌کند و چرا در کابینه، فارغ از جناح و باندبازی‌های سیاسی، از ظرفیت مدیران جهادی استفاده نمی‌کند تا حربه تحریم را به شکست بکشانند؟!
7991---0922
* اصرار دوباره کمیسیون امنیت ملی مجلس بر مصوبه خود در خصوص لایحه ضد امنیتی CFT که امنیت ملی کشور را هدف گرفته یک نشانه دیگر از نفوذ در ارکان تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر کشور است.
5411---0918
* خبرنگاری از رئیس فراکسیون امید (عارف) سؤال کرد، نظر شما در مورد پرونده تحصیلی حسین فریدون چیست؟ پاسخ داد مسئله اصلی کشور الان این نیست! راست می‌گوید مسئله اصلی کشور از نگاه نمایندگان تصویب خودتحریمی با FATF و CFT است تا مشکل آب خوردن و اقتصاد مردم حل شود!
سوری- تهران
* انقلاب اسلامی سال 1357 برای مبارزه با اشرافی‌گری بود. بنابراین هر مسئولی که امروز زندگی اشرافی دارد باید به مردم پاسخگو باشد که چرا برخلاف آرمان انقلاب و امام راحل(ره) عمل کرده است.
6329---021
* روزنامه ایران به تبعیت از دولت مدعی تدبیر از هر فرصتی و بهانه‌ای استفاده می‌کند تا دولت قبل از خود را تخریب کند. بیش از 6 سال است در عرصه قدرتند و جز تورم، گرانی، بیکاری، رکود، نقدینگی افسارگسیخته در کنار بتن‌ریزی فعالیت‌های هسته‌ای چیزی برای گفتن ندارند. آن وقت هنوز هم این حرف‌های تکراری را رها نمی‌کنند.
نادری- تهران
* آیا اینکه وزیر ورزش با انتخاب روز هفدهم دی یعنی سالروز فاجعه خونین مسجد گوهرشاد به دست رضاشاه قلدر به عنوان روز پیشکسوتان ورزش موافقت کرده، بوی تلاش برای فراموش شدن روزهای تاریخی و سرنوشت‌ساز این مردم و پاک کردن جنایات پهلوی در نزد نسل سوم و چهارم انقلاب می‌دهد. هر چه زودتر این اشتباه و یا خدای ناکرده اقدام تعمدی باید جبران شود.
قاجار دولو
* اروپای نادان و مغرور باید بداند شیطان بزرگ اگر لازم باشد همه آنها را قربانی رژیم اشغالگر قدس خواهد کرد. فرانسه به عنوان پیشقراول خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی مدتها باید آشفتگی و به هم ریختگی جامعه‌اش را تحمل کند، مگر اینکه به خواسته ملتش تن دهد و از حمایت سرمایه‌داران و رژیم جعلی صهیونیستی دست بردارد.
1013---0920
* نایب رئیس مجلس گفته، برجام هزاران میلیارد دستاورد داشته است. البته ملت که این هزاران میلیارد را ندید شاید نجومی بگیران دیده باشند... لطف کنند بفرمایند این هزاران میلیارد در کجاها هزینه شده است. به نظرم ترامپ بدآورده و به سرآمد دروغگویان معروف شده است! برخی نمایندگان و دولتی‌ها در این ویژگی اخلاقی چیزی از او کم ندارند!
صارمی
* قابل توجه مسئولان و کارگزاران به ویژه رئیس جمهور! حضرت امام صادق(ع) می‌فرماید، خردمند عاقل کسی است که از انجام کاری که از توان او خارج است چشم‌پوشی کند!
بلیغیان- اصفهان
* نایب رئیس اول مجلس گفته در حق نماینده سراوان جفا شد! باید گفت یکی در حق ایشان و دیگری در حق داماد جنابعالی جفا شده که بدون هیچ تخصصی، قائم مقام گردشگری شده در حالی که جوان دیگری با مدرک بالا در سطح شهر به دستفروشی مشغول است.
1298---0912
* چرا مسئولین و متصدیان دست‌اندرکار برای (سفره‌خانه سنتی) که بهتر است بگوییم قلیان‌کش‌خانه، یکی پس از دیگری مجوز صادر می‌کنند؟ آیا به عواقب خطرناک این کار فکر می‌کنند؟ پیامدهایی مثل مشکلات روحی و روانی جوانان و خانواده‌ها سوق دادن جوانان به سمت موادمخدر و اعتیاد و نادیده گرفتن حقوق دیگر شهروندان در استفاده از هوای پاک و سالم. در دو ماه اخیر در منطقه 11 تهران‌ خ ابوسعید و خ معیری ... چهار قلیان‌خانه جدید آغاز به کار کرده است.
تهران - بدری
* بازنشسته تامین اجتماعی هستم با حقوق یک میلیون و دویست هزار تومان! پس این همسان‌سازی که شعارش را دولت می‌دهد کی قرار است اجرایی شود؟ بیشتر از دوسوم عمر دولت تمام شد! وزیر کار و تعاون و رفاه اجتماعی همان‌گونه که مشکل وزارت صمت را حل کرد، این مشکل ما را هم حل کند!
5794---0911
* بیمار سرطانی هستم و باید به مدت 35 روز تحت درمان باشم و برای رادیوگرافی به بیمارستان دولتی 7 تیر می‌روم. پنج‌شنبه و جمعه را گفتند تعطیل است، رضایت دادم که نروم. وسط هفته هم که زنگ می‌زنم می‌گویند دستگاه خراب است! پس تکلیف افرادی مثل من چه می‌شود و باید چگونه مشکل درمانی خود را حل کنند؟!
کردبچه
* به وزیر آموزش و پرورش بفرمایید 4 ماه از آغاز سال تحصیلی سپری شد ولی از حقوق حق‌التدریسی‌ها خبری نشد. چرا؟ مگر ما در این جامعه زندگی نمی‌کنیم؟ مگر ما اقساط و اجاره‌بها و خورد وخوراک نداریم؟ آیا انصاف است همه اول ماه حقوق بگیرند و ما بعد از قریب 4 ماه معلوم نیست کی حقوق خواهیم گرفت؟! آقای وزیر قول داده بودند که امسال به موقع حقوق‌مان را پرداخت کنند.
7392---0910
* چند روز قبل از یکی از سوپرمارکت‌های حصارک کرج رب گوجه یک کیلوگرمی به نام «اسپادانا» خریدم پس از باز کردن در آن با کمال تعجب دیدم که نصف قوطی خالی است! تنها کاری که از دستم برآمد، عکسی از نیمه خالی و نیمه پر آن گرفتم و در فضای مجازی نمایش دادم. چون هیچ دستگاه نظارتی را نمی‌شناسم که درحال حاضر به ظلم و اجحافی که به مصرف‌کنندگان می‌شود، رسیدگی کند!
تهرانی
* دو دانش‌آموز در حین  درگیری توسط مدیر مدرسه از هم جدا می‌شوند، پدر یکی از آنها پس از مراجعت فرزندش به منزل و بیان گزارش، تصور می‌کند که مدیر مدرسه مقصر است مطلب نزاع را رسانه‌ای می‌کند و آبروی مدیر مدرسه را می‌برد. چرا مسئولان آموزش و پرورش استان اصفهان و وزارت به راحتی راضی می‌شوند که آبروی یک مدیر ریخته شود. یکشنبه 97/10/16 شبکه استان و دوشنبه 10/17/ شبکه سراسری این مطلب را منعکس می‌کند! حالا می‌گویند طوری نیست مدیر بیاید عذرخواهی کند تمام می‌شود!
یک فرهنگی از اصفهان (اسفرجانی)
* مدت یک هفته است که تلفن ثابت منزلمان واقع در خیابان شوش شرقی قطع است دائم با 118 و 2017 تماس می‌گیرم متاسفانه یکی پاسخگو نیست و یا می‌گویند حتما داخل ساختمان مشکل دارید، درحالی‌که اصلا مشکل داخلی نیست. چندین بار امتحان کرده‌ایم.
گلزاری - تهران


نام:
ایمیل:
* نظر: