جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
کد خبر: ۱۴۷۵۹۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۲
محسن رضایی:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز نفوذی‌های آمریکا در داخل چرخ اقتصاد را معطل کرده‌اند و در وزارتخانه‌ها بیشتر از ترامپ در حال فعالیت هستند.
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام شامگاه دوشنبه در مراسم گرامیداشت شهدای جبهه مقاومت طی سخنانی اظهار داشت: امروز آثار حزب‌الله در سوریه را می‌بینید و به دنبال آن هم گروه‌های مقاومت در سراسر جهان شکل گرفت. مقاومت اسلامی که از ایران شکل‌گرفت مشروع‌ترین و قانونی‌ترین مقاومتی است که بشر به خود دیده است زیرا در تمام این جبهه‌ها ما هیچ‌وقت تجاوز نکردیم و همواره مدافع بوده‌ایم.
وی گفت: مقاومت رمز بازگشت جهان اسلام به عظمت از دست رفته خودش است. این مقاومت می‌خواهد سیاست و استقلال و اقتصاد اسلام را احیا کند. بعد از مذاکرات برجام ظلم بزرگی بر کشور ما بوجود آوردند امروز نفوذی‌های آمریکا در داخل چرخ اقتصاد را معطل کرده‌اند و در وزارتخانه‌ها بیشتر از ترامپ در حال فعالیت هستند و اجازه نمی‌دهند کار انقلابی پیش برود. بدنه لیبرال‌ها و نفوذی‌ها نمی‌گذارند چرخ اقتصاد راه
 بیافتد.
رضایی با بیان اینکه دشمن اصلی کشور ما آمریکا است، تصریح کرد: به چه جرمی ملت ایران باید تحریم شود. مقاومت رمز بقا و پیشرفت ایران اسلامی است. از زمانیکه مقاومت آغاز شده کارنامه بلندی از شکست‌های آمریکا بوجود آمده و فروپاشی آمریکا آغاز شد. امروز آمریکا - ترکیه و پاکستان را از دست داده است و حتی امروز عربستان را هم از دست داده است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: امروز مقاومت ملت‌های جهان اسلام در حال به ثمر نشستن است اما مهم کانون مقاومت یعنی ایران است. از همان اوایل انقلاب می‌خواستند چراغ انقلاب را خاموش کنند اما با تحمیل جنگ انقلاب زنده شد و در دوره کنونی با سیاست تنش‌زدایی می‌خواستند انقلاب را خانه نشین کنند اما باز هم انقلاب زنده خواهد شد. ما یکبار دیگر در برابر ظلم ایستادگی می‌کنیم. ناکارآمدی در کشور ریشه در تفکرات آمریکایی دارد و ربطی به انقلاب ندارد. چرا نمی‌گذارند سیاست اقتصاد مقاومتی اجرا شود. چرا برخی از نظارت می‌ترسند و اجازه نظارت نمی‌دهند. می‌خواهند ناکارآمدی را به پیشانی انقلاب بزنند. چرا برخی در یک روز با وارد کردن ذخایر بانک مرکزی به بازار، پول ملی را بی‌پشتوانه کردند.


نام:
ایمیل:
* نظر: