سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
کد خبر: ۱۴۱۹۵۴
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۶
رادیو محرم طی مراسمی با حضور آیت‌الله مکارم شیرازی، آیت‌الله سعیدی و حجت‌الاسلام والمسلمین ذوالنوری در شهر مقدس قم آغاز به کار کرد.

به گزارش فارس، در ابتدای این مراسم مجتبی تونه‌ای مدیر رادیو معارف با اشاره به اینکه ماه محرم سرمایه شیعه است، اظهار کرد: نویسندگان، خطبا، شاعران و همه فرهیختگان و نخبگان باید برای ترویج فرهنگ عاشورا ترویج کنند و سهم رسانه ملی در این میان از همه بیشتر است.
وی با بیان اینکه چهار دهه از انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد، اضافه کرد: طی این سال‌ها فرهنگ محرم و عزاداری در ایران اسلامی پر‌رنگ‌تر شده اما از آسیب‌ها و شبهات دشمنان نیز دور نبوده است به همین علت رادیو محرم برای پاسخ به بخشی از نیازهای دینی جامعه راه‌اندازی شده است تا به صورت 24 ساعته از هم‌اکنون تا پایان ماه محرم به برنامه‌ها و موضوع‌های مرتبط با محرم بپردازد. تونه‌ای خاطرنشان کرد: رادیو محرم با استفاده از ظرفیت علما و کارشناسان دینی طی ماه محرم‌الحرام برای ارائه محتویات دینی مورد نیاز جامعه تلاش خود را خواهد داشت.
همچنین، در این مراسم آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید جهان شیعه و حمیدرضا شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی به ایراد سخن پرداختند.نام:
ایمیل:
* نظر: