kayhan.ir

کد خبر: ۵۵۱۹۵
تاریخ انتشار : ۲۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۹
تقابل با روسیه در ششمین روز از ر‌قا‌بت‌های جا‌م جها‌نی

تیم ملی والیبال بازی برده را مقابل لهستان باخت

در پنجمین روز از ر‌قا‌بت‌های جا‌م جها‌نی والیبال ایران مقابل لهستان به میدان رفت و با نتیجه 3 بر 2 مغلوب لهستان شد.

پنجمین روز از ر‌قا‌بت‌های جا‌م جها‌نی والیبال با دیدار تیم‌های ملی ایران و لهستان آغاز شد. والیبالیست‌های ایران پیش از این دو پیروزی مقابل تونس و ونزوئلا و یک شکست مقابل آرژانتین داشتند، اما تیم ‌ملی لهستان با سه پیروزی پیاپی به عنوان یکی از مقتدرترین تیم‌های این دوره از ر‌قا‌بت‌ها شناخته شدند.
تیم ملی والیبال ایران با پیراهن سورمه‌ای و ترکیب سیدمحمد موسوی، عادل غلامی، امیر غفور، سعید معروف، میلاد عبادی‌پور، مجتبی میرزاجانپور و مهدی مرندی کار را آغاز کرد. والیبالیست‌های ایران با ارائه یک نمایش بی‌نقص در دو ست نخست بازی، در ست‌های سوم و چهارم نمایش قابل قبولی نداشتند و در ست پنجم هم شکست خوردند. تیم ‌ملی والیبال ایران در نهایت با نتیجه‌ سه بر دو و امتیازهای 25–18، 25 – 23، 15 – 25، 20 – 25 و 11- 15 مقابل تیم ‌ملی لهستان شکست خورد و به کسب یک امتیاز از تیم ‌ملی لهستان در این دیدار قناعت کرد.
کواچ: بازی می‌توانست نتیجه دیگری داشته باشد
سرمربی تیم ‌ملی والیبال ایران پس از باخت مقابل تیم ‌ملی لهستان گفت: ما بعد از ست دوم متوقف نشدیم بلکه لهستان به بازی برگشت. معتقدم بازی می‌توانست نتیجه دیگری داشته باشد. اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ‌ملی والیبال ایران پس از شکست 3 بر 2 مقابل تیم ‌ملی لهستان اظها‌ر کرد: امروز(دیروز) تمام تلاش خود را برای انجام یک بازی خوب انجام دادیم و به نظرم توانستیم. پیروزی در دو ست مقابل تیم ‌ملی لهستان در این مسابقات بزرگ آسان نیست اما بعد از دو ست بازی خوب خود را متوقف نکردیم بلکه لهستانی‌ها به بازی برگشتند. آنها شروع به دریافت‌های خوبی کردند و سرویس‌های بسیار سنگینی زدند. وی افزود: ناراحت هستم. به‌ویژه‌ درباره ست پنجم و امتیاز 11 – 12 که می‌توانست 11 – 11 باشد و ممکن بود که نتیجه‌ دیگری در پایان این بازی رقم بخورد.
ملی‌پوشان والیبال ایران امروز از ساعت 14 باید به مصاف تیم قدرتمند روسیه بروند.