kayhan.ir

کد خبر: ۲۹۰۳۳۶
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۱

تداوم کاهش قیمت‌ها در بازار ارز و سکه

 
 
بررسی میدانی بازار طلا و سکه در سبزه‌میدان نشان می‌دهد قیمت سکه در بازار غیررسمی از ابتدای معاملات روز ۳۰ خرداد، کاهش یافته است. ‌
به گزارش خبرگزاری فارس؛ دلار دیروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس ۴۵ هزار و ۸۴۹ تومان و در بخش حواله ۴۲ هزار و ۸۰۹ تومان کشف قیمت شد‌. همچنین یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۹ هزار و ۲۳۹ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۲ هزار و ۴۸۴ تومان ارزش‌گذاری شد. بررسی میدانی بازار ارز در میدان فردوسی نشان می‌دهد‌ دلار غیررسمی دیروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۵۸ هزار و ۶۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.
سکه طرح قدیم در بازار دیروز میدان فردوسی با افت ۳۶۰ هزار تومانی به نرخ ۳۶ میلیون و ۴۰۵ هزار تومان داد و ستد شد. همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با کاهش ۲۲۹ هزار تومانی به قیمت ۳۹ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان معامله شد و حباب آن کاهش یافت. حباب سکه امامی به هفت میلیون و ۱۸۲ هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی به سه میلیون و ۸۳۳ هزار تومان رسید؛ نیم سکه در بازار به نرخ ۲۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان داد و ستد شد ربع سکه به قیمت ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ شش میلیون و ۹۰۰ تومان معامله شد. 
هر گرم طلای ۱۸ عیار دیروز سه میلیون و ۳۵۸ هزار تومان قیمت‌گذاری شد‌. همچنین دیروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار‌، ۱۴ میلیون و ۵۴۵ هزار تومان نرخ‌گذاری شد؛ نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده است. در حال حاضر هر اونس طلا با افزایش ۴۴ صدم درصدی به نرخ ۲۳۲۹ دلار قیمت‌گذاری شده است.