kayhan.ir

کد خبر: ۲۹۰۱۹۳
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۱
با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران صورت گرفت

عیادت رهبر انقلاب اسلامی از آیت‌الله مکارم شیرازی

رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت‌الله مکارم شیرازی عیادت کردند. 
 
 
 
 
در پی کسالت و بستری‌ شدن حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران، از ایشان عیادت کردند.
حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای در جریان این عیادت، ضمن اطلاع از روند درمان حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی، برای ایشان از درگاه خداوند طلب عافیت و سلامت کامل کرده و بیان داشتند: خیلی ما اشتیاق داشتیم زیارت کنیم شما را اما نه در بیمارستان.
رهبر انقلاب همچنین فرمودند: خداوند ان‌شاءالله وجود جنابعالی را سالم بدارد، باقی بدارد، عافیت کامل را ان‌شاءالله به جنابعالی برگرداند و همین جور هم خواهد شد ان‌شاءالله. شما در تمام این سالیان عمر مبارک و مفید وجودتان نافع بوده، از لحاظ علمی و از لحاظ هدایت مردم و از لحاظ معرفت، این همه کتاب، این همه شاگرد، این همه علم، این همه مطلب که منتشر شده، الحمدلله. خداوند ان‌شاءالله برکات شما را باقی بدارد.
در این دیدار، حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی نیز از لطف و محبت رهبر معظم انقلاب اسلامی سپاسگزاری کردند.
صبح دیروز دفتر آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که این مرجع تقلید به علت مسمومیت گوارشی، به توصیه پزشکان، جهت تکمیل درمان به بیمارستان منتقل شده است.
پس از پیگیری‌ها، یکی از نزدیکان آیت‌الله مکارم شیرازی در مورد جزئیات این اطلاعیه گفت: آیت‌الله مکارم در صحت کامل هستند و تنها یک مسمومیت غذایی منجر به کسالت ایشان شد.
وی افزود: در حال حاضر ایشان از بیمارستان مرخص و به منزل منتقل شده‌اند و شرایط جسمانی ایشان مساعد است.