kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۹۵۸۰
تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۹

مخبر با خانواده کادر پروازی شهدای خدمت دیدار کرد

 
 
سرپرست ریاست جمهوری با حضور در منزل اعضای کادر پروازی رئیس‌جمهور و همراهان شهیدش، به شکل جداگانه با خانواده‌های آنان دیدار و گفت‌وگو کرد.
محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری ابتدا در منزل شهید امیر سرتیپ دوم سید طاهر مصطفوی، فرمانده و خلبان پرواز رئیس‌جمهور حضور یافت و با تمجید از سوابق طولانی خدمت وی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از بهترین خلبانان بالگرد هوانیروز، تصریح کرد: گر چه فراق شهید مصطفوی برای همه ما و به ویژه خانواده گرامی‌اش سخت است، اما شهادت سرنوشتی بود که ایشان با توجه به خدمات خالصانه و صادقانه خود شایسته آن بود.
وی همچنین با حضور در منزل شهید امیر سرتیپ‌دوم محسن دریانوش کمک خلبان پرواز رئیس‌جمهور، با تسلیت و تهنیت شهادت وی به خانواده گرامی ایشان اظهار داشت: همان‌گونه که شهید رئیسی در راه خدمت به مردم شریف ایران اسلامی جان بر کف نهاده بود، این شهیدان نیز برای اعتلای ایران اسلامی مجاهدت می‌کردند و در نهایت نیز به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
سرپرست ریاست جمهوری همچنین در منزل شهید سرهنگ دوم بهروز قدیمی، مهندس فنی پرواز نیز حضور یافت و ضمن دیدار با خانواده وی گفت: این شهدای عزیز جان خود را برای خدمت به مردم ایران فدا کردند و ملت بزرگ ایران نیز با حضور باشکوه خود در مراسم بدرقه و تشییع آنان، به نیکی از خدمات آنان قدردانی کردند.
در این دیدارهای جداگانه، خانواده شهدای خدمت نیز در فضائی صمیمی به بیان فضائل اخلاقی، دغدغه‌ها و خدمات شهدای خلبان پرداختند.