kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۹۵۲۷
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۷
 کنعانی:

رسوایی سکوت‌کنندگان در مقابل جنایت اسرائیل در تاریخ نقش خواهد بست 

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: ننگ و رسوایی بر پیشانی حامیان رژیم و نیز سکوت کنندگان در مقابل این همه جنایت برای همیشه تاریخ نقش  خواهد بست.
 
 
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران در حساب خود در فضای مجازی نوشت: در کنار کشتار جمعی روزمره، از بین رفتن تقریبا همه مراکز بیمارستانی، فقدان دارو و تجهیزات پزشکی، کمبود بسیار شدید مواد غذایی و سوخت و از کار افتادن ژنراتورهای تولید برق در نوار غزه، اکنون بی‌آبی هم به دیگر مشکلات ساکنان غزه آن هم در گرمای شدید هوا اضافه شده است. وی در این زمینه افزود: «آنروا» می‌گوید؛ اکنون بی‌آبی هم به مشکل قحطی در غزه افزوده شده و به دلیل کمبود سوخت و «از کار افتادن تاسیسات حیاتی غزه»، مردم ناگزیر از طی مسافتی طولانی در گرمای شدید و ایستادن در نوبت دریافت آب هستند. کنعانی خاطر نشان کرد: بی‌تردید ملت مظلوم اما مقاوم فلسطین به رغم همه دردها و رنج‌های بی‌شمار و دلخراش، رژیم جنایتکار اسرائیل را به زانو درخواهد آورد.
به گزارش ایرنا، سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین اظهار داشت: تسلیم و شکست، سرنوشت محتوم اشغالگران بی‌ریشه است، اما ننگ و رسوایی بر پیشانی حامیان رژیم و نیز سکوت کنندگان در مقابل این همه جنایت برای همیشه تاریخ نقش خواهد بست.