kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۶۲۴۵
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۸
امام جمعه یزد در دیدار با فرمانده سپاه الغدیر: 

سیلی ایران به صهیونیست‌ها از ضرورت‌ها بود شجاعت رزمندگان ایران ستودنی است 

امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه سیلی حمله ایران به اسرائیل باید به گوش صهیونیست‌ها زده می‌شد، گفت: این سیلی ضروری بود. 
 
 
 
یزد- خبرنگار کیهان:
 
آیت‌الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در دیدار با فرمانده سپاه الغدیر ضمن تشکر و قدردانی از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: رزمندگان ما همواره در همه جبهه‌ها مقاوم ایستاده‌اند و با توکل به خدا اجازه تعدی به دشمنان نداده‌اند. 
وی تصریح کرد: حملات مطلقا به مدارس، بیمارستان‌ها و مراکز عمومی انجام نشد و برخلاف صهیونیست‌ها که کودک‌کشی پیشه و مرام آنهاست، رزمندگان ما فقط مراکز نظامی را هدف قرار دادند. 
آیت‌الله ناصری با بیان اینکه چند کشور در این عملیات به اسرائیل کمک کردند تا پهپادهای ما را ردگیری و منهدم کنند، ادامه داد: هیچ یک از آنها نتوانستند کاری انجام دهند زیرا کار ایران حساب شده است و بر همین اساس است که امروز گنبد پوشالی اسرائیل کارآیی ندارد.
وی با دعا برای طول عمر و عزت رهبر معظم انقلاب و رزمندگان اسلام عنوان کرد: باید به صهیونیست‌ها سیلی می‌زدیم وگرنه جری می‌شدند و خدا را شاکریم که این اقدام با موفقیت انجام شد. 
وی با تاکید بر اینکه نیت پاک رزمندگان و توکل آنها ما را سرمنزل مقصود می‌رساند، افزود: امام همواره می‌فرمودند که انقلاب صاحب دارد و صاحب این انقلاب، آن را حفظ می‌کند و این حرف اطمینان خاطری داده که کارها را پیش می‌برد. 
نماینده ولی فقیه در استان یزد تاکید کرد: اطمینان داشته باشید که امام زمان(عج) پشت سر ملت اسلامی ماست تا در مسیر خدا و یاری دین خدا باشیم و باید مراقب باشیم که زرق و برق‌های دنیا ما را منحرف نکند و پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن بسپاریم.