kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۶۲۳۳
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۵

تقدیر فرماندهی انتظامی کشور از همراهی مردم در طرح عفاف و حجاب

فرماندهی انتظامی کشور در اطلاعیه‌ای از مردم به ویژه بانوان معتقد و قانونمدار کشور برای همکاری و همراهی در اجرای طرح نور تقدیر کرد.
 
 
 
به گزارش خبرگزاری پلیس؛ در اطلاعیه شماره دو فرماندهی انتظامی کشور درخصوص طرح نور(عفاف و حجاب) آمده است: «با اجرای طرح نور از روز شنبه 25 فروردین‌ماه 1403، خوشبختانه شاهد همکاری وصف‌ناپذیر مردم عزیز به ویژه بانوان فهیم و قانونمدار کشورمان با پلیس هستیم. قاطبه زنان و دختران ایران اسلامی، ارزش وجودی خود را دانسته و نسبت به رعایت قوانین عرصه عفاف و حجاب تمکین دارند که این حاکی از فهم و شعور نهفته در زنان این مرز و بوم است.
تمام تلاش پلیس بر این است که بانوان کشورمان در امنیت و آرامش لازم در جامعه فعالیت‌های خود را انجام دهند و در سایه همین همکاری و همراهی‌هاست که فضائی سالم با حفظ حریم افراد در جامعه شکل می‌گیرد و هر روز بر پویایی و پیشرفت آن افزوده می‌شود. فرماندهی انتظامی کشور به تمام مادران، خواهران و دختران سرزمین ایران اسلامی که با برادران خود در فراجا همگام و همسو بوده و با روشنفکری آگاهانه نسبت به قوانین جامعه ایران اسلامی تمکین دارند، تقدیر و تشکر خالصانه خود را ابراز می‌کند.»