kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۶۱۰۸
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۰

اخبار کوتاه از فوتبال

 

شکایت پرسپولیس از جواد نکونام!
باشگاه پرسپولیس دیروز شکایت خود از جواد نکونام را نزد کمیته انضباطی ثبت کرد.
این اقدام قابل پیش‌بینی در حالی اتفاق افتاد که بعد از دیدار با آلومینیوم اراک، جواد نکونام اظهارات جنجالی را علیه مهم‌ترین رقیب آبی‌ها انجام داده بود و باشگاه پرسپولیس به این شکل پاسخ نکونام را داده است.
نکونام در نشست خبری خود گفته بود: تیم‌های دیگر را ببینید چند امتیاز با داوری گرفتند. ما خدا را شکر کادو نمی‌گیریم و از کسی هم نگرفتیم تا حالا، ولی هفته قبل گل صحیح‌مان را قبول نکردند. او همچنین با اتهام به داوران شهرآورد گفت: پارسال من در استقلال نبودم اما دربی این تیم را دیدم. دو داور، داور بازی بودند که جفتشان پرسپولیسی بودند.
باشگاه پرسپولیس در واکنش به این اظهارات شکایت خود از جواد نکونام را در کمیته انضباطی ثبت کرده و امیدوار به محرومیت و جریمه سرمربی استقلال به دلیل این اتهامات تند است.
پرسپولیس همچنین احتمالاً در روزهای آینده شکایات دیگری را هم از مسئولان استقلال به دلیل اتهام آنها ثبت خواهد کرد. این در حالی است که مدیرعامل پرسپولیس، سرمربی این تیم و سایر مسئولان این باشگاه هنوز واکنشی به این اتفاقات و اظهارات نداشته‌اند.
لیست تیم ملی فوتسال برای جام ملت‌های آسیا
اسامی ۱۴ بازیکن اعزامی به رقابت‌های جام ملتهای ۲۰۲۴ فوتسال آسیا در تایلند از سوی سرمربی تیم ملی اعلام شد.
وحید شمسایی، سرمربی تیم ملی فوتسال اسامی ۱۴ بازیکن نهایی این تیم به رقابت‌های جام ملت‌های فوتسال آسیا را به شرح زیر اعلام کرد: باقر محمدی، سعید مؤمنی، علی خلیلوند، علیرضا رفیعی‌پور، محمدحسین درخشانی، محمدرضا سنگ‌سفیدی، علی ‌اصغر حسن‌زاده، مسلم اولاد قباد، سعید احمد عباسی، سالار آقاپور، مهدی کریمی، علی اکرمی، مسعود یوسف و بهروز عظیمی. حسین طیبی بزرگ‌ترین غایب تیم ملی در جام ملت‌های آسیا به شمار می‌رود که به دلیل مصدومیت شانس حضور در تورنمنت تایلند را از دست داد.
تیم ملی فوتسال ایران از ۲۹ فروردین در مسابقات جام ملت‌های ۲۰۲۴ آسیا به میزبانی تایلند شرکت خواهد کرد و باید برای کسب سهمیه جام جهانی و در ادامه قهرمانی آسیا و بازپس‌گیری عنوان اولی خود از ژاپن بجنگد.شاگردان شمسایی در مرحله گروهی با تیم‌های افغانستان، کویت و بحرین هم گروه هستند. برنامه دیدارهای ایران در جام ملت‌های آسیا مسابقات به شرح زیر است:
پنج‌شنبه ۳۰ فروردین 1403
*ایران .................................................................................. افغانستان(ساعت ۱۲:۳۰)
شنبه اول اردیبهشت 1403
* بحرین ..................................................................................... ایران(ساعت ۱۷:۳۰)
دوشنبه ۳ اردیبهشت 1403
* ایران ....................................................................................... کویت(ساعت ۱۷:۳۰)