kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۵۷۸۹
تاریخ انتشار : ۱۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۳

شهادت 2 پلیس در زاهدان پس از مداخله در درگیری اشرار مسلح

 
 
دو مامور انتظامی پاسگاه کورین زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسیدند.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی شهدای انتظامی، روز گذشته دو مأمور پلیس پاسگاهی به نام‌های علی قاسمی ومحمد رودابی در بخش کورین زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسیدند و یک نفر نیز مجروح شده است. بر اساس این خبر، پلیس قصد مداخله در این درگیری و ختم غائله را داشته که این اشرار دست به تیراندازی زده و دو مامور پلیس را به شهادت می‌رسانند. اخبار تکمیلی متعاقباً ارسال خواهد شد.
 بازداشت یک تروریست حمله تروریستی زاهدان
همچنین مرکز اطلاع‌رسانی پلیس سیستان و بلوچستان اعلام کرد: در حمله تروریستی پاسگاه کورین زاهدان که منجر به شهادت ۲ سرباز شد، یک تروریست در صحنه درگیری تیر خورد و سپس دستگیر شد. تلاش برای دستگیری سایر تروریست‌ها ادامه دارد.
 هلاکت یکی از اشرار مسلح در مهرستان
در همین زمینه به گزارش ایرنا، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اعلام کرد: در پي اعلام وقوع حمله تروریستی به مامورین پاسگاه کورین در منطقه کورین زاهدان، ماموران پليس سراسر استان با انجام سازوکارهاي ويژه با جديت پيگير موضوع شدند. تیم ماموران شهرستان مهرستان نيز در اجراي برنامه‌هاي مطرح‌شده حدود ساعت ۱۶ شنبه پس از شناسايي و تعقيب و مراقبت، يک دستگاه خودروي پژو 405 را در سطح يکي از خيابان‌هاي شهرستان شناسایی و دستور ایست صادر مي‌کنند که ضمن بی‌توجهی به ایست از داخل خودرو به سمت مامورین اقدام به تيراندازي می‌کنند. 
وی با اشاره به اینکه با اقدام بموقع و آتش برتر مامورین یکی از اشرار به هلاکت رسیده و یک قبضه سلاح کلاش با مهمات از نامبرده کشف شد، افزود: دو نفر به کوه‌های اطراف متواری و تلاش برای دستگیری سایر افراد شرور مسلح ادامه دارد.