kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۵۳۶۶
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۵

واریز مستمری ۳برابری بهزیستی  برای مددجویان سیل‌زده سیستان و بلوچستان

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور از واریز مستمری سه‌برابری برای مددجویان آسیب‌دیده از سیل در سیستان و بلوچستان خبر داد.

 


به گزارش سازمان بهزیستی کشور، علیرضا انجلاسی با بیان اینکه تیم مدیریت بحران سازمان بهزیستی بلافاصله پس از سیل برای ارزیابی خسارات وارده به مددجویان این سازمان وارد عمل شد، گفت: بازدید میدانی و ارزیابی خسارات مددجویان تحت پوشش شهرستان‌های چابهار، دشتیاری، نیکشهر و قصرقند و سایر شهرها توسط ستاد بحران اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان و نمایندگان اعزامی از مناطق سیل‌زده جنوب استان با سرعت انجام گرفت.
انجلاسی با اشاره به اینکه وظیفه خود می‌دانیم از مددجویان آسیب‌دیده در سیل اخیر در سیستان و بلوچستان حمایت کنیم، افزود: بر این اساس مبلغ سه‌برابر مستمری برای هر خانواده تحت پوشش آسیب‌دیده از سیل به حساب سرپرستان خانوار واریز شده است. وی با بیان اینکه مستمری با توجه به بعد خانوار واریز می‌شود، ادامه داد: برای خانوارهای یک‌نفره دو میلیون و ۲۹۳هزار و ۲۰۰ تومان، خانوارهای دونفره سه میلیون و ۲۷۶هزار تومان، خانوارهای سه‌نفره چهار میلیون و ۵۸۶هزار و ۴۰۰ تومان، خانوارهای چهارنفره پنج میلیون و ۸۹۶هزار و ۸۰۰ تومان، و خانوارهای پنج‌نفره هفت میلیون و ۲۰۷هزار و ۲۰۰ تومان پرداخت شده است.