kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۴۷۷۹
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۲
حجت‌الاسلام حاجی صادقی:

مقاومت و ایستادگی تنها راه غلبه بر «گرگ استکبار» است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به انتخابات ۱۱ اسفند گفت: دشمنان انتظار داشتند مردم از نظام قهر کنند اما شکستی بزرگ توسط مردم متوجه آن‌ها شد.
 
 
 
 
حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره شهدای منطقه ۱۷ تهران طی سخنانی بیان داشت: حضور ما در این جلسات برای کسب فیض از شهداست و برای همین است که هر سال در ایامی مانند عاشورا به جلسات شهدا می‌رویم تا خودمان را در این جبهه پیدا کنیم. جلسات شهدا جلسات بصیرت و استقامت و کسب حیات واقعی است.
وی ادامه داد: خداوند در قرآن تاکید می‌کند حتی در خیال خود هم فکر نکنید شهید مُرده است بلکه حیات اصلی از آن شهداست. شهادت هدیه‌ای الهی است لذا من استدعا دارم به هیچ خانواده شهیدی به‌خاطر شهادت عزیزشان تسلیت نگویید.
نماینده ولی فقیه در سپاه بیان داشت: همه دشمنان دست به دست هم دادند تا عاشورا و اربعین کمرنگ شود اما خداوند اراده کرده است که این نهضت زنده بماند.
حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی تصریح کرد: شهدای ما برای این انقلاب که به اسلام حیات تازه بخشید، سر و جان دادند تا انقلاب جان بگیرد و ما نیز امروز هر چه داریم از برکت خون همین شهداست.
به گزارش مهر، نماینده ولی‌فقیه در سپاه شهدا را مهم‌ترین عامل بقای نظام الهی معرفی کرد و گفت: ما باید از این مسیر مواظبت کنیم و بدانیم آنچه این انقلاب را زنده نگه می‌دارد، مقاومت در مقابل استکبار است. امروز زنان و کودکان در غزه با همین منطق ایستادگی می‌کنند و همین منطق است که دشمن را شکست داده و ما را به پیروزی می‌رساند.
وی ادامه داد: جبهه استکبار بداند که تهاجم و تحریم برای آن‌ها فایده ندارد زیرا ما پیمانی با امام حسین‌(ع) و نایب امام زمان (عج) بستیم که همان‌طور که این انقلاب، اسلام را زنده کرد، ما هم این انقلاب را زمینه‌ساز ظهور کنیم و تا نابودی استکبار از پای نمی‌نشینیم.
حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی افزود: دشمن ۴۵ سال است هر کاری توانسته کرده ‌اما انقلاب توقف نداشته است؛ عامل اصلی همه پیروزی‌ها پیوند امت با ولایت است.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه اظهار داشت: آنچه سبب شد این انقلاب از گردنه‌های سخت عبور کند، سربازی امت نسبت به ولایت بود. ما نیز همین جا با امامین انقلاب پیمان می‌بندیم و می‌گوییم که ما مردم مدینه زمان پیامبر (ص) و عراق در زمان امیرالمؤمنین‌(ع) نیستیم.
وی افزود: ما از یاران شب عاشورا هستیم که می‌گوییم هزاران جان را با افتخار در مسیر حفظ دین خدا و استمرار حاکمیت الهی فدا خواهیم کرد و با تمام وجود بر این سربازی مقاومت می‌کنیم.
نماینده ولی فقیه در سپاه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات اخیر در کشور گفت: علی رغم همه تلاش‌های دشمن، بار دیگر مردم در انتخابات حضور پر شور پیدا کردند. دشمنان انتظار داشتند مردم از نظام قهر کنند اما شکستی بزرگ توسط مردم متوجه آن‌ها شد.
وی با تاکید بر اینکه نمایندگان جدید باید قدرشناس این امت باشند، بیان داشت: پیام جبهه انقلاب به همه مسئولان این است که ما از شما ولایتمداری و سربازی ولایت می‌خواهیم. از شما می‌خواهیم مواضع ولایت را خوب بفهمید و به آن عمل کنید. ما ۴۵ سال است تجربه کرده‌ایم که هر جا التزام عملی به سخنان ولایت داشته‌ایم، موفق بودیم.
حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی ادامه داد: ما از مسئولین می‌خواهیم به دستور اخیر مقام معظم رهبری با تمام وجود عمل کنند و سخن اختلافی نگویند و برای خدمت به مردم دست به دست هم بدهند.
نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت: مسئولین کشور باید قدردان مردم و ولی‌نعمتان خود باشند و با تمام وجود، وارد میدان خدمتگذاری شوند. از آن‌ها می‌خواهیم همه را به انقلاب اسلامی دعوت کنند نه به خود؛ خود را برای انقلاب اسلامی بخواهند نه انقلاب اسلامی را برای خودشان؛ کرسی مسئولیت را فرصت خدمت‌گذاری قرار بدهند نه جایگاهی که ماندنی است و بدانند که روزی این جایگاه را ترک خواهند کرد.
وی تاکید کرد: مادامی که اتحاد داشته باشیم، از دشمن نگران نیستیم. مردم ایمان خودشان را ثابت کردند و امروز نوبت استقامت شما مسئولان است.
نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه خانواده شهدا و نیروهای انقلاب از مسئولین کشور، ولایتمداری در عمل و مجاهدت شبانه‌روزی برای خنثی‌کردن نقشه‌های دشمن و خدمت به مردم را می‌خواهند، اضافه کرد: تنها راه پیروزی و غلبه بر گرگ استکبار، ایستادگی و مقاومت است.