kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۴۵۳۰
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۳

میزبانی همدان از مسافران نوروزی با ویژه‌برنامه‌های نوروزی و رمضانی

 
 
 همدان- خبرنگار کیهان:
مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان از تدوین فهرست برنامه‌های اجرائی ویژه نوروز و ماه مبارک رمضان با هماهنگی ستاد سفر استان خبر داد.
محسن معصوم‌علیزاده با اشاره به اینکه فعالیت ستاد سفر در استان همدان آغاز شده و به زودی تصمیمات نهائی اتخاذ می‌شود افزود: در این راستا کمیته‌های مختلف در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و تبلیغاتی شکل گرفته است.
وی تاکید کرد: ظرفیت‌هایی که در گردشگری شبانه همدان (از افطار تا سحر) وجود دارد می‌تواند برای علاقه‌مندان به همدان جذاب باشد و در این ایام، همدان را به مقصدی مناسب برای سفر تبدیل کند. 
مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان با بیان اینکه باید کارها تخصصی و مبتنی بر نگاه درست فرهنگی و تبلیغاتی انجام شود اظهار داشت: امسال تمرکز بیشتری بر معرفی هگمتانه جهانی خواهیم داشت.
وی با اشاره به اینکه ثبت جهانی آثار تاریخی، دیپلماسی فرهنگی است که به صنعت توریسم و گردشگری رونق می‌بخشد خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه‌ها و رویدادهای مختلف در نوروز و ماه مبارک رمضان باعث افزایش ضریب اشتغال در مراکز اقامتی، هتل‌ها و مراکز پذیرایی استان می‌شود و در نهایت موجب معرفی بهتر آثار تاریخی استان خواهد شد.