kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۴۴۶۶
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۳
 تصاحب صدر جدول در حضور ورزشگاه مملو از تماشاگر خرم‌آبادی

پیروزی خیبر در حساس‌ترین بازی لیگ دسته اول فوتبال

 
 
 
تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد موفق شد در یک دیدار سرنوشت‌ساز در لیگ دسته اول، از سد چادرملو عبور کند و خود را به صدر جدول برساند.
هفته بیست و دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور دیروز با برگزاری ۳ دیدار به پایان رسید که در مهم‌ترین بازی دو تیم صدرنشین خیبر خرم‌آباد و چادرملو اردکان به میزبانی خیبر به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر یک به سود خیبر به پایان رسید. فجر سپاسی هم در خانه برابر مس کرمان با نتیجه بدون گل متوقف شد و تلاش دو تیم استقلال ملاثانی و سایپا در پایان 90 دقیقه به تساوی یک بر یک انجامید.
اما در مهم‌ترین بازی دیروز مصاف خیبر و چادرملو در ورزشگاه تختی خرم‌آباد در حضور حدود 7 هزار نفری هواداران میزبان که شور و حرارت خاصی به فضای بازی بخشیده بودند، آغاز شد. در این دیدار چادرملو موفق شد ابتدا با گل علی طاهران در دقیقه ۱۱ از حریف خود پیش بیفتد اما سینا خادم‌پور در دقیقه ۴۵+۲ بازی را به تساوی کشاند و در نیمه دوم هم علیرضا دغاغله در دقیقه ۶۲ موفق شد گل پیروزی بخش خیبر را وارد دروازه چادرملو کند تا این تیم خرم‌آبادی در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به برتری برسد.
نکته قابل توجه اینکه خیبر در شرایطی در خانه صدر را از سعید اخباری و شاگردانش گرفت که یک بازی کمتر دارد و روز 15 فروردین در صورت امتیاز ندادن در بازی‌های پیش رو می‌تواند اختلاف یک امتیازی‌اش با چادرملو را به عدد 4 برساند.
تیم فوتبال خیبر با این پیروزی ۴۹ امتیازی شد و موفق شد با ۲۱ بازی و یک بازی کمتر نسبت به چادرملو پس از مدت‌ها صدر جدول را از این تیم اردکانی پس بگیرد. چادرملو هم با ۲۲ بازی و ۴۸ امتیاز در رده دوم قرار دارد.
فجر سپاسی هم به دنبال تساوی بدون گل برابر مس ۴۲ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به نفت مسجدسلیمان در رده سوم ایستاد.