kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۴۳۶۵
تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۶

اسبقیان: در انتخابات ژیمناستیک ثبت‌نام جدید نداریم 

 
 
معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش با بیان این که باید تکلیف مالکیت دو تیم استقلال و پرسپولیس مشخص شود، گفت: انتخابات فدراسیون ژیمناستیک با همان نفرات گذشته برگزار خواهد شد.
سیدمحمد شروین اسبقیان دیروز در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون آمادگی جسمانی با بیان این که انتخابات 7 فدراسیون تا پایان سال برگزار خواهد شد در مورد احتمال تغییر نامزدهای ریاست فدراسیون سوارکاری اظهار داشت: برای انتخابات این فدراسیون جلسه تجدید نظری برگزار شده بود و قرار بود تغییراتی صورت بگیرد. جلسه را مجددا برگزار کردیم و نقطه نظرات کارشناسی دوستان را شنیدیم. یکی دو نفر از نامزدها نقطه نظراتی داشتند که دریافت کردیم و طی یکی دو روز آینده نظر نهائی را اعلام خواهیم کرد. معاون وزیر ورزش از برگزاری انتخابات فدراسیون ژیمناستیک با نامزدهایی که قبلا ثبت‌نام کرده بودند خبر داد و در مورد تعیین تکلیف دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: براساس تاکیدی که وزیر ورزش دارند وظیفه وزارت ورزش تیمداری نیست و باید به عنوان یک دستگاه ناظر کار را دنبال کند. ان‌شاءلله بزودی تکلیف دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مشخص خواهد شد تا دغدغه هواداران این دو تیم برطرف شود.
معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش در مورد دلیل تراکم انتخابات در پایان سال گفت: قبلا که من مسئولیتی در این زمینه نداشتم اما در بدو انتصاب من 17 فدراسیون به صورت سرپرستی اداره می‌شدند و یکی از دغدغه‌های وزیر برگزاری انتخابات این فدراسیون‌ها بود که خدا را شکر در حال انجام است. سیدمحمد شروین اسبقیان در پاسخ به این پرسش که آیا تا قبل از المپیک فدراسیون با سرپرستی نخواهیم داشت گفت: بستگی به دوره چهار ساله رئیس فدراسیون و اگر زمان انتخابات برسد ما وظیفه داریم برگزار کنیم.