kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۴۱۰۶
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۹

سرپرست والیبال: به طور مستقیم با ۲۰ مربی صحبت کردم 

 
 
سرپرست فدراسیون والیبال گفت: موتا پائز برای حضور موفق و درخشان در تیم ملی ایران، انرژی زیادی دارد.
وحید مرادی سرپرست فدراسیون والیبال درباره انتخاب «موریس موتا پائز» به عنوان سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: من با نزدیک به 20 مربی به طور مستقیم صحبت کردم و مذاکراتم با این مربیان فارغ از روش‌های معمول، دلال‌ها و ایجنت‌ها بود. در واقع من سعی کردم به طور مستقیم با آنها صحبت کنم. ما با مربیان فوق‌العاده‌ای به توافق رسیدیم، از داخل کشور کم‌لطفی‌هایی شد و نهایتاً موفق شدیم با 5 مربی به نتیجه نهائی برسیم.
وی ادامه داد: اسامی آنها را به کمیته فنی بردیم و کار به 2 اسم ختم شد که یکی از آنها انتخاب شود. یکی از مهم‌ترین شاخص‌هایی که من و کمیته فنی به آن توجه داشتیم، در کنار دانش و تجربه و کار و سوابق درخشان، این بود که یک مربی ذهن برنده داشته باشد و به همین دلیل نهایتا به موتا پائز رسیدیم.
مرادی عنوان کرد: او یکی از مربیان برجسته است و سوابق درخشانی در لیگ فرانسه داشته، سرمربی بانوان فرانسه، در مقطعی سرمربی تیم ملی برزیل بوده و همچنین دستیار رزنده و فیلیپ بلین بوده و سوابق خوبی دارد. از این مهم‌تر، او برای حضور موفق و درخشان در ایران انرژی زیادی دارد. این مربی بعد از ماه‌ها تلاش انتخاب شد، امروز این انتظار است که 85 میلیون ایرانی پشت تیم ملی باشند و از مربی‌ای که انتخاب شده، حمایت کنند. ان‌شاءالله بتوانیم با حمایت جامعه والیبال و... از این مربی حمایت کنیم و نتیجه بگیریم.