kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۴۰۵۱
تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۸

جزئیات حادثه سوختگی و سلامتی دختر دوچرخه‌سوار

 
 
آخرین وضعیت سلامتی دختر دوچرخه‌سوار ایران بعد از حادثه تلخ سوختگی اعلام شد.
بهروز فرزاد رئیس هیئت دوچرخه‌سواری لرستان درباره‌ آخرین وضعیت آریانا ولی‌نژاد دختر دوچرخه‌سوار که به علت سوختگی در بیمارستان بستر است، بیان کرد: طبق آخرین صحبتی که با دایی و پدر آریانا داشتم، پزشکان زیادی او را معاینه و اعلام کرده‌اند و میزان سوختگی او بین 65 تا 70 درصد تخمین زده شده است. البته خدا را شکر به اندام‌های داخلی بدن مانند شش، قلب، کلیه و نای آسیب زیادی وارد نشده با این حال پوست کل بدن دچار سوختگی شده است.
 او ادامه داد: تا این لحظه مشکل حادی که خطرناک باشد او را تهدید نمی‌کند اما سوختگی کل بدن را گرفته است و امید داریم اتفاق خاصی از لحاظ تنفس و عفونت پیش نیاید و روند بهبودی او روز به روز بهتر شود.
رئیس هیئت لرستان در پاسخ به این پرسش که ولی‌نژاد در زمان حادثه تنها بوده است؟ گفت: بله، پدر و مادر او شاغل هستند و خودش نیز تک فرزند است و در منزل تنها بود. ظاهرا مشغول استراحت بوده و گاز نشت کرده ‌اما او متوجه نشده و با زدن کلید برق انفجار رخ داده و در نهایت منجر به این حادثه تلخ برای این ورزشکار شده است. آن طور که شنیده‌ام منزل آنها نیز به طور کامل تخریب شده است. امیدواریم هر چه زودتر شاهد بهبود کامل این ورزشکار باشیم.