kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۳۵۷۹
تاریخ انتشار : ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۶
استاندار قم:

عمر مسئولیت مدیران استان در صورت حمایت از نامزدها کمتر از ۲۴ ساعت خواهد بود

 
قم- خبرنگار کیهان:
استاندار قم گفت: در انتخابات پیش رو اگر مدیری از نامزدی حمایت کند حداکثر عمر مدیریتی‌اش ۲۴ ساعت است و او را عزل می‌کنیم چون هدف ما برگزاری انتخابات سالم است.
 سیدمحمد آقامیری اظهار داشت: تمام تلاش ما بر برگزاری انتخابات سالم و باشکوه در استان قم است و به هیچ عنوان از کاندیدایی حمایت نکرده‌ایم و احدی از مسئولان استان اجازه حمایت از کاندیدایی را ندارد.
استاندار قم بیان کرد: حمایت مردم باعث شده است تا نظام مقدس جمهوری اسلامی بر قله افتخار و اقتدار قرار گیرد و این در حالی است که پیش از انقلاب باید برای کارهای مملکت از کشورهای استعمارگر اجازه می‌گرفتیم، اما امروز به برکت انقلاب اسلامی دیگر کشورها برای اتفاقات مهم در منطقه باید از ما اجازه بگیرند.
وی ابراز داشت: یکی از برگ‌های زرین افتخارات نظام اسلامی، برگزاری انتخابات است و این در صورتی است که در بسیاری کشورهای مدعی دموکراسی، مردم صندوق رای را به خود ندیده‌اند ولی سران آن‌ها مدعی مردم‌سالاری هستند در حالی که مردم کوچک‌ترین نقشی در امور کشورشان ندارند. آقامیری بیان کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که دکترین نظام آن را امام راحل نوشته است، نظامی مترقی داریم که به برکت خون شهدا توانسته‌ایم ۴۵ سال آن را حفظ کنیم.
وی تصریح کرد: افتخار نظام‌ ما به مردمی بودن آن است و در نظامی هستیم که مسئولان با رأی مردم انتخاب می‌شوند و نامزدها در معرض انتخاب مردم هستند و آنان با ایده و تفکرات خاصی که برای خود دارند آرا را جلب کرده و وارد مجلس شورای اسلامی می‌شوند.
آقامیری با اشاره به این که انتخابات اسفندماه به تاکید رهبر معظم انقلاب باید باشکوه برگزار شود گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات برای وزن‌کشی سیاسی ایران در سطح بین‌الملل مهم است و هر چه مشارکت بیشتر باشد، اثرگذاری کنش سیاسی ما در مجامع بین‌الملل بیشتر خواهد بود. استاندار قم ابراز داشت: دشمن می‌خواهد مردم ما در انتخابات شرکت نکنند و در این راستا تلقین می‌کنند که دولت ایران نمی‌تواند مشکلات اقتصادی مردم را حل کند اما به همه یاوه‌گویان و دشمنان جمهوری اسلامی ایران با قاطعیت می‌گوییم که با وجود مشکلات معیشتی و اقتصادی در کشور‌، ایران توانسته است به رشد اقتصادی دست یابد و این همان اقتصاد مقاومتی است.وی تاکید کرد: مسئولان باید تمام تلاش خود را خرج کنند تا مشارکت در انتخابات حداکثری شود، این در حالی است که دشمن سیلی اول خود را در روزهای اخیر در راهپیمایی پر شکوه 22 بهمن خورد، ولی باز هم در تلاش برای ناامید کردن مردم ایران هستند، اما مردم ما هر روز امیدوارتر خواهند بود و همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمود به قله نزدیک هستیم و به زودی بر قله اقتدار خواهیم ایستاد.