kayhan.ir

کد خبر: ۲۸۲۹۸۴
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۸
با حضور مردم قدرشناس، پیکر مطهر شهید پاسدار «سیدمرتضی حسینی» در بجنورد و پیکر دو بسیجی شهید «محمد انور گمشادزهی» و «عبدالحسین بلوچ» در زاهدان تشییع شد.
 
 
به گزارش ایسنا، پیکر مطهر شهید پاسدار «سیدمرتضی حسینی» روز دوشنبه با حضور پرشور مردم مرکز استان خراسان شمالی و جمعی از مسئولان از محل مسجد انقلاب بجنورد برگزار شد. پیکر این شهید پاسدار به زادگاهش شهرستان اسفراین منتقل و در آنجا به خاک سپرده شد.
گفتنی است، سرهنگ پاسدار «سیدمرتضی حسینی» ۲۱ بهمن ماه حین انجام ماموریت آموزشی در منطقه مرزی سراوان به شهادت رسید. این شهید، از کارکنان تیپ حضرت جوادالائمه‌(ع) خراسان شمالی و فرزند شهید سید اسماعیل حسینی از شهرستان اسفراین است.
تشییع 2 شهید بسیجی در زاهدان
همچنین دیروز پیکر مطهر دو شهید بسیجی بر دستان مردم شهید پرور زاهدان تشییع و در زادگاهشان به خاک سپرده شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای، صبح روز یکشنبه 22 بهمن معاندان نظام در اقدامی کور و ناجوانمردانه به یک پست نگهبانی در مسیر ریلی راه آهن زاهدان- بم تیراندازی کردند.
اشرار مسلح در این تیراندازی دو نفر از بسیجیان بومی منطقه از طائفه شه بخش به نام‌ محمد انور گمشادزهی و عبدالحسین بلوچ را به شهادت رساندند.
دیروز پس از تشییع این دو شهید والامقام پیکر مطهر شهیدعبدالحسین بلوچ درگلزار شهدای زاهدان و شهید محمد انور گمشادزهی در روستای دهک منطقه کورین به خاک سپرده شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: